Spolupráce odkudkoliv neboli nová budoucnost!

Do online prostředí se kvůli korona krizi a s ní spojenou karanténou přesunulo spousta oblastí – školní výuka, zájmové kroužky, schůzky, firemní meetingy, konference nebo semináře. Mnoho organizací hledá způsob, jak spolu být v kontaktu, řešit běžnou firemní agendu i přesto, že by se měl omezit kontakt mezi lidmi. Online prostředí je proto vhodné řešení, navíc vám třeba taková schůzka ušetří až polovinu času oproti schůzce reálné. Ne všechny aplikace jsou však user friendly a možná i vy stále hledáte platformu, která bude vašim požadavků vyhovovat. 

Webmeeting je moderní a jednoduchá on-line aplikace pro komunikaci a vznikl v roce 2012 pro potřebu přípravy vzdělávacích webinářů veterinářů. Následně se mezi různými profesními komorami rozneslo, jak Webmeeting funguje a jak je jednoduchý, a začalo s ním spolupracovat více organizací a Webmeeting se začal rozšiřovat a vylepšovat.  

Co můžete od Webmeetingu očekávat?

  • Úsporu času – nemusíte nikam za schůzkou nebo školením cestovat – vše můžete zvládnout ze svého obýváku
  • Funguje na mobilech, tabletech i počítačích – není třeba nic složitě instalovat
  • Možnosti záznamu – pokud se potřebujete k některým informacím ze schůzky nebo webináře vrátit, díky záznamu můžete
  • Video konference – všechny účastníky online přenosu vidíte na své ploše
  • Jednoduchý přístup – pro vstup stačí pouze odkaz
  • Sdílení obrazovky – všichni účastníci vaší schůzky mohou vidět

Jaké výhody Webmeeting svým klientům poskytuje?

  • Je česky – je tedy vhodný i pro lidi, kteří nejsou zdatní v cizích jazycích.
  • Na obrazovce vidím vše, co potřebuji (nic nemusím hledat) – vidím zde:
  • videa všech zúčastněných, které se zabarvují ve chvíli, když právě mluvíte
  • prezentaci
  • chat
  • možnost nahrávání celé schůzky nebo webináře

Jste škola, která potřebuje řešit online výuku svých žáků, nezisková organizace, která hledá možnosti schůzek online, velká firma, co pořádá konference nebo freelancer, který hledá platformu, kde by mohl komunikovat s klientem? Pro vás všechny může být Webmeeting tím správným řešením. Díky Webmeetingu můžete uspořádat webináře až pro 250 lidí, účastnit se on-line schůzek nebo se zastavit v online kavárně – stálé místnosti s jednoduchou adresou. Stejně tak si podle svým potřeb a požadavků zvolíte jeden z modulů, které firma nabízí a zjistíte tak, jestli budou právě vašim potřebám vyhovovat.

Naše vzdělávací a networkingová platforma M.arter využívá služeb Webmeetingu nejen pro interní schůzky, ale také pro pořádání online workshopů, mastermind setkání či svých výběrových programů. Jsme rády, že máme kvalitního a silného partnera pro naše působení v online prostředí.

Díky Janu Vorlovi, který daroval plnou verzi této aplikaci může M.arter dále růst a fungovat v tomto digitálním světě bez obav . Aplikace nám pomůže být vám blíže i v této bláznivé době. Přinášíme vám stále bezpečné a podpůrné prostředí, které jsme zvyklé nabízet v offlinu. Stále však platí, že tu pro vás chceme být hlavně fyzicky – offline. Proto již na začátku a opakovaně během karantény padlo rozhodnutí, že se M.arter nestane  ze sta procent online platformou, pokud to okolnosti jen trochu dovolí.

V rámci aplikace se tedy bude i nadále přenášet nový formát  Online mastermind setkání s hostem, naše výběrové online programy i zlomek některých workshopů,  které pro vás připravujeme a na které se můžete hlásit již teď.

Těšíme se na vás všechny v online a jen co to půjde i v offline.

 

Za tým M.arter

Barbora Hošková, COO&Community manager M.arter

Sylva Vojtíšková, Queen of blog M.arter