BusinessUp program pro podnikatelky

Dostaňte s námi svůj business, kam potřebujete.

Naučíme vás mluvit jazykem vašeho zákazníka a vidět produkt jeho očima.

Máte nápad a chcete začít podnikat, jenže tak trochu nevíte, kde začít a jak na to?

Již nějakou dobu podnikáte, ale hodil by se parťák, rádce, mentor, konzultant zkrátka někdo, kdo vám pomůže řešit otázky, s kterými si sama nevíte rady?

Máte své podnikání, kterému se stále nedaří?

Chcete mu dát nový impulz a vytáhnout ho od nuly či mínusu nahoru?

Dostaňte s námi svůj business, kam potřebujete.

V tom případě je právě pro vás náš BusinessUp program pro podnikatelky. Jedná se o osmý tohoto výběrového programu, do kterého vybíráme pouze 3 projekty.

Program začíná 7.3. 2022

Doba jeho trvání jsou 3 měsíce

Co je vlastně BusinessUp program?

Individuální Online program pro vaše podnikání, který vám pomůže rozklíčovat to podstatné, odhalit vlastní překážky a posunout vaše podnikání dál.

Přínosy programu:

Individuální přístup

Nejedná se o žádná sériová školení. Společně se podíváme na váš nápad, projekt či podnikání kritickým okem a najdeme jeho slabá i silná místa.

Zaměříme se na to, co skutečně potřebujete.

Společně zvládneme aktuální výzvy a nastavíme nové

Za svůj pokrok a podnikání jste zodpovědná pouze vy sama. Během programu na to však nebudete sama. Přirozenou cestou na základě ověřených metodik se naučíte, jak si nastavit a zajistit klíčové oblasti do budoucna, a to i po skončení tohoto programu.

Systematický přístup

Budeme pracovat každý týden, krok za krokem na jednotlivých oblastech. Budete mít dostatek času si nově získané poznatky zpracovat a do svého podnikání zapracovat.
Úspěch není výsadou vyvolených, ale je výsledkem pravidelné a systematické práce. Každý den o kousek blíže k vašemu cíli. Jen tak tam dojdete. Zkratky neexistují.

CO VÁS ČEKÁ:

CO VÁS ČEKÁ:

 • 6 online setkání (6 x 75 min) dle vašich časových možností
 • Mentorka, konzultantka, podnikatelka a startupistka s bohatými zkušenostmi z byznysu, marketingu, vedení týmu i startupového prostředí, Freedompreneur of the Year 2019, Andrea Bohačíková 
 • Osvědčené metody, připravené šablony pro další práci i doporučená literatura aj.
 • Promo balíček vašeho podnikání v rámci marketingových kanálů M.arter
 • Certifikát o absolvování programu BusinessUp (lze umístit na LinkedIn)

VÝBĚROVÁ KRITÉRIA:

motivace

Fáze podnikání

Příběh z osobního podnikání 

Cíle

Začátek a cena:

 • Šestý běh BusinessUp programu pro podnikatelky začíná již 7.3. 2022 a vybíráme pouze 3 projekty žen, které jsou odhodlané rychle posunout  své podnikání a dostat ho tam, kam potřebují.
 • Tyto 3 projekty vybíráme na základě výše uvedených kritérií (motivace, fáze podnikání, příběh firmy či váš osobní příběh a cíle).
 • Chceme vám pomoci růst a rozvíjet se.
 • Cena programu:  6 200 Kč
 • Program trvá 3 měsíce.
 • Pravidelná online setkání budou
 • každé 2 týdny na 75 min.

možné oblasti

Reporting a vyhodnocování

Marketing a PR

Strategické plánování

Vlastní sebehodnota a mindset

Finanční plánování

Práce s týmem/ delegování

Pokud máte jakékoliv dotazy, neváhejte nám napsat na: businessup@marter.cz

Dostala jsi na mateřské podnikatelský nápad, ale nemáš ho s kým sdílet? Věříš, že to bude bomba, ale potřebovala bys k sobě někoho zkušeného, kdo ti dá cenné rady do začátku, ….

Celý článek zde

Reference od účastníku programu

BusinessUp je individuální program, který mi pomohl rozklíčovat ty nejpodstatnější problémy a překážky v mém podnikání, které jsem si dlouhodobě sama kladla. Narození dcery pro mne bylo velkým zastavením a mateřská mi umožnila na celé své podnikání nahlédnout z jiné perspektivy. A do toho přišel tento program. Parádní načasování. Ač jsem byla ze začátku hodně skeptická k modelu telefonických setkávání, velmi rychle jsem změnila názor. Najednou je jedno, jestli zrovna kojíte nebo jste ještě v poblité noční košili, najednou sypete ven vše podstatné naprosto přirozeně. Ideální frekvence "setkávání se", během které se toho najednou posouvá tolik témat, že nestačíte ani koukat. Andrea je mentor, který umí výborně naslouchat i nakopnout a pomoct nastavit fokus na to podstatné. Najednou to ani s dítětem jinak totiž nejde.
Katka Bilíková