1
Akcí
1
Na rodičovské
1
registrací

JSTE PROFESIONÁL VE SVÉM OBORU, KTERÝ BY SVÉ ZNALOSTI RÁD PŘEDÁVAL DÁL? POJĎTE DO TOHO S NÁMI

#ditejepartak     #rodicovskanenibrzda     #sdilimcoumim

Zaujala vás naše mise?

Chcete sdílet své bohaté znalosti i zkušenosti a pomoci tak dalším s jejich osobním  či kariérním rozvojem?

Máte prezentační schopnosti, umíte vysvětlovat druhým, rádi někoho něco naučíte?

Důležité je porozumění, vcítění se do situace žen, komunikace a vlastní iniciativa.

Váš vklad je brán jako dar respektive investice do potenciálu druhých, tedy žen na rodičovské dovolené.

Jak to vše funguje?

Pokud jste na mateřské či rodičovské dovolené a nebo těhotná budoucí matka,  která u nás nabídne své know-how jako lektorka, máte nárok na jiný workshop dle vlastního výběru zdarma.

M.arter = matka + barter

Pokud jste profesionál ve svém oboru, který však není na rodičovské dovolené, nevadí. Váš vklad bude brán jako dar respektive investice do potenciálu druhých – žen na rodičovské dovolené.

Být naším lektorem znamená

Návrh bez názvu (1)

Rozvíjet ostatní, ale i sebe

Návrh bez názvu (3)

Prohloubit své soft skills a prezentační dovednosti

Návrh bez názvu (4)

Mít možnost předávat své know-how

Využít nový pohled na běžné věci

Mít k dispozici nové informace

Logo M.arter

Přidat se k organizaci, která posunuje ostatní dál

Návrh bez názvu (9)

Získat nové zkušenosti

Budovat si osobní značku.

Mít k dispozici networking, který vás posune dál

Účastnice workshopů M.arter spojuje jedna věc: rodičovskou berou jako příležitost a mají chuť učit se novým věcem.

Podívejte se, co říkají lektoři, kteří již workshopy vedli.

Jaroslav Průcha

Šéfredaktor ekonomického a investičního portálu Roklen24.cz M.arter je skvělá organizace projekt, která má budoucnost. Vyplňuje pro ženy na mateřské a rodičovské dovolené důležitou mezeru na trhu. Workshop byl pro mě velmi cennou zpětnou vazbou. Určitě bych velmi rád udělal podobný na jiné téma z mojí branže. A mimochodem, díky workshopu jsem získal externí spolupracovnici, která je na mateřské a chce se učit nové věci.​

Alžběta Eli Axmann

ex HR partner v Cemex, lektorka pro Google i Impact Hub. Online ji můžete potkat na LinkedIn nebo na Budiž prodej. Offline se po ní rozhlédněte v Impact Hub Praha nebo v nejbližším Starbucksu. 

Když jsem M.arter potkala poprvé, bylo to takové malé miminko. Rostlo opravdu rychle. Během roku jsem sledovala krmení a první krůčky, okusovala jsem si nehty napětím u jejich prvního workshopu a bylo mi ctí s nimi maturovat na konci školního roku na svém prvním workshopu pro M.arter Jsou skvělí a bylo mi ctí.

Petr Starý

Kouč od roku 2007 , který se věnuje firemní klientele v oblasti psychologie prodeje, obchodní komunikace se zákazníky, umění prodat sám sebe a pozitivního ovládání verbální i neverbální komunikace.

Věřím v  M.arter a v potenciál žen na rodičovské dovolené. Ženy se musí rozvíjet a musí získávat větší podporu. M.arter těmto ženám poskytuje obojí. 

Tomáš Řezníček

Je B2B spojovatel. Profesionální networker, zakladatel Business a Ceo clubu Networ King a
v neposlední řadě také Linkedin inspirátor.

O M.arter jsem se dozvěděl díky jeho zakladatelce Andree a řekl jsem si, že by bylo skvělé
předávat své zkušenosti dále a udělat dobrý skutek. Pro M.arter povedu workshop LinkedIn pro
ženy i muže na rodičovské, které se budou vracet na trh práce, abych jim pomohl vyladit jejich profily.

Klára Hájková

Lektorka a podnikatelka profi poradenství

Pro M.arter školím maminky téma Timemanagement, jak lépe zvládat svůj čas a ještě si večer zaslouženě odpočinout. Ráda na svém příkladu ukazuji, jak se dá skloubit role maminky a podnikatelky, a jak se z každodenního nepřítele, času, může stát přítel. Největší radost mám, když po workshopu maminky odchází s klidem a pocitem, že mají naplánovaný hned další den, a že to samy hravě zvládnou. Kromě krátkodobého plánování se věnujeme na workshopech i dlouhodobému plánování cílů. Jarní workshop proběhl venku v parku, což bylo skvělým zpestřením, a děti se nám krásně vyvětraly. Vážím si platformy M.arter za to, že maminky na mateřské podporuje a zvyšuje jim sebevědomí. Cítím, že to má dlouhodobě 

Eva Suchomelová

Lektorka a zakladatelka Pravopisné posilovny

Jelikož jsem sama maminkou, vím, jak je těžké se uplatnit po skončení rodičovské dovolené. I proto jsem kývla na spolupráci s projektem M.arter, který je mi svým posláním blízký. Během dvouhodinového pravopisného workshopu v rámci M.arteru jsem u žen na RD zaregistrovala velkou odezvu – cítí, že na sobě potřebují zapracovat, oprášit si své znalosti, získat nové atd. Takovéto motivované účastnice jsou těmi nejlepšími studenty pro každého lektora a výsledkem pak je i zlepšení, které samy účastnice pociťovaly. Držím projektu M.arter palce a těším se na případnou další spolupráci.