Jste profesionál ve svém oboru, který by své znalosti rád předával dál? Pojďte do toho s námi

 • Zaujala vás naše mise?
 • Chcete sdílet své bohaté znalosti i zkušenosti a pomoci tak dalším s jejich osobním                                     či kariérním rozvojem?
 • Máte prezentační schopnosti, umíte vysvětlovat druhým, rádi někoho něco naučíte?

Důležité je porozumění, vcítění se do situace žen, komunikace a vlastní iniciativa.

Váš vklad je brán jako dar respektive investice do potenciálu druhých, tedy žen na rodičovské dovolené.

Pokud jste na mateřské či rodičovské dovolené a nebo těhotná budoucí matka,                                           která u nás nabídne své know-how jako lektorka, máte nárok na jiný workshop                                                 dle vlastního výběru zdarma. M.arter = matka + barter

Pokud jste profesionál ve svém oboru, který však není na rodičovské dovolené, nevadí. Váš vklad bude brán jako dar respektive investice do potenciálu druhých – žen na rodičovské dovolené.

Být naším lektorem znamená:

 • Rozvíjet ostatní, ale i sebe.
 • Získat nové zkušenosti.
 • Prohloubit své soft skills a prezentační dovednosti.
 • Využít nový pohled na běžné věci.
 • Mít k dispozici nové informace a networking.
 • Budovat si osobní značku.
 • Mít možnost předávat své know-how.
 • Přidat se k projektu, který posunuje ostatní dál.

Účastnice workshopů M.arter spojuje jedna věc: rodičovskou berou jako příležitost a mají chuť učit se novým věcem.

Naučíte je ty nové věci vy?

 

JSTE PROFESIONÁL VE SVÉM OBORU, KTERÝ BY SVÉ ZNALOSTI RÁD PŘEDÁVAL DÁL? POJĎTE DO THO S NÁMI

Podívejte se, co říkají lektoři, kteří již workshopy vedli.

Lektorka mezinárodních projektů a mentorka začínajících školitelů ve vzdělávací platformě INEX.

Zakladatelka projektu Rozmluvme se  a Rozmluvme se česky , kde chce dát každému šanci naučit se cizí jazyk.

Moc se mi líbí, že existuje platforma podporující rodiče s malými dětmi, aby se vzdělávali, a tak měli větší šanci začít částečně pracovat třeba už během rodičovské. S radostí jsem věnovala čas na workshop, protože předávat svoje zkušenosti, a pomáhat tak dál, to má obrovský smysl.

Šéfredaktor ekonomického a investičního portálu Roklen24.cz

M.arter je skvělá organizace projekt, která má budoucnost. Vyplňuje pro ženy na mateřské a rodičovské dovolené důležitou mezeru na trhu. Workshop byl pro mě velmi cennou zpětnou vazbou. Určitě bych velmi rád udělal podobný na jiné téma z mojí branže. A mimochodem, díky workshopu jsem získal externí spolupracovnici, která je na mateřské a chce se učit nové věci.

Lektorka a podnikatelka profi poradenství

Pro M.arter školím maminky téma Timemanagement, jak lépe zvládat svůj čas a ještě si večer zaslouženě odpočinout. Ráda na svém příkladu ukazuji, jak se dá skloubit role maminky a podnikatelky, a jak se z každodenního nepřítele, času, může stát přítel. Největší radost mám, když po workshopu maminky odchází s klidem a pocitem, že mají naplánovaný hned další den, a že to samy hravě zvládnou. Kromě krátkodobého plánování se věnujeme na workshopech i dlouhodobému plánování cílů. Jarní workshop proběhl venku v parku, což bylo skvělým zpestřením, a děti se nám krásně vyvětraly. Vážím si platformy M.arter za to, že maminky na mateřské podporuje a zvyšuje jim sebevědomí. Cítím, že to má dlouhodobě 

Lektorka a zakladatelka Pravopisné posilovny

Jelikož jsem sama maminkou, vím, jak je těžké se uplatnit po skončení rodičovské dovolené. I proto jsem kývla na spolupráci s projektem M.arter, který je mi svým posláním blízký. Během dvouhodinového pravopisného workshopu v rámci M.arteru jsem u žen na RD zaregistrovala velkou odezvu – cítí, že na sobě potřebují zapracovat, oprášit si své znalosti, získat nové atd. Takovéto motivované účastnice jsou těmi nejlepšími studenty pro každého lektora a výsledkem pak je i zlepšení, které samy účastnice pociťovaly. Držím projektu M.arter palce a těším se na případnou další spolupráci.

Lektorka mezinárodních projektů a mentorka začínajících školitelů ve vzdělávací platformě INEX.

Jsem moc ráda, že vznikla Platforma M.arter, protože mnoho matek na rodičovské zapomíná na sebe. Není moc možností, kde by se rodiče mohli vzdělávat s dítkem a je to skvělý způsob, jak se potkat s lidmi, kteří jsou na podobné vlně. Také využijte toho, že můžete připravit workshop pro ostatní, klidně i s jinou maminkou – profesionálkou, je to moc fajn pocit.

Spoluzakladatelka startupu CRTC Workout

Když jsem na facebooku našla skupinku holek, co mají chuť se dál rozvíjet i když doma mají prcka, řekla jsem, že u tohoto nesmím chybět 🙂 Každému rodiči, který pracuje a stará se o dítě, do toho se vzdělává dávám palec hore. Podporujme rozvoj rodičů, protože jsou to ONI, kdo nám vychovává budoucí generaci.

Novinářka deníku metro

Vykročit ze stereotypu a setkat se s někým, kdo řeší podobné otázky je hrozně motivující a nabíjející. Holkám se daří najít i parádní místa konání i zajímavé speakery. Nejlepší na tom je, že nemusíte řešit hlídání pro skřítky. Ty si to totiž mohou užít stejně jako vy. V herně a s dozorem. Těším se na příště!

Freelancer – social media marketing (PragulicPointa)

Jsem moc ráda, že vznikla Platforma M.arter, protože mnoho matek na rodičovské zapomíná na sebe. Není moc možností, kde by se rodiče mohli vzdělávat s dítkem a je to skvělý způsob, jak se potkat s lidmi, kteří jsou na podobné vlně. Také využijte toho, že můžete připravit workshop pro ostatní, klidně i s jinou maminkou – profesionálkou, je to moc fajn pocit.