Jste profesionál ve svém oboru, který by své znalosti rád předával dál? Pojďte do toho s námi

 • Zaujala vás naše mise?
 • Chcete sdílet své bohaté znalosti i zkušenosti a pomoci tak dalším s jejich osobním                                     či kariérním rozvojem?
 • Máte prezentační schopnosti, umíte vysvětlovat druhým, rádi někoho něco naučíte?

Důležité je porozumění, vcítění se do situace žen, komunikace a vlastní iniciativa.

Váš vklad je brán jako dar respektive investice do potenciálu druhých, tedy žen na rodičovské dovolené.

Pokud jste na mateřské či rodičovské dovolené a nebo těhotná budoucí matka,                                           která u nás nabídne své know-how jako lektorka, máte nárok na jiný workshop                                                 dle vlastního výběru zdarma. M.arter = matka + barter

Pokud jste profesionál ve svém oboru, který však není na rodičovské dovolené, nevadí. Váš vklad bude brán jako dar respektive investice do potenciálu druhých – žen na rodičovské dovolené.

 

Být naším lektorem znamená:

 • Rozvíjet ostatní, ale i sebe.
 • Získat nové zkušenosti.
 • Prohloubit své soft skills a prezentační dovednosti.
 • Využít nový pohled na běžné věci.
 • Mít k dispozici nové informace a networking.
 • Budovat si osobní značku.
 • Mít možnost předávat své know-how.
 • Přidat se k projektu, který posunuje ostatní dál.

Účastnice workshopů M.arter spojuje jedna věc: rodičovskou berou jako příležitost a mají chuť učit se novým věcem.

 

Naučíte je ty nové věci vy?

 

JSTE PROFESIONÁL VE SVÉM OBORU, KTERÝ BY SVÉ ZNALOSTI RÁD PŘEDÁVAL DÁL? POJĎTE DO TOHO S NÁMI

Podívejte se, co říkají lektoři, kteří již workshopy vedli.

ex HR partner v Cemex, lektorka pro Google i Impact Hub. Online ji můžete potkat na LinkedIn nebo na Budiž prodej. Offline se po ní rozhlédněte v Impact Hub Praha nebo v nejbližším Starbucksu. 

Když jsem M.arter potkala poprvé, bylo to takové malé miminko. Rostlo opravdu rychle. Během roku jsem sledovala krmení a první krůčky, okusovala jsem si nehty napětím u jejich prvního workshopu a bylo mi ctí s nimi maturovat na konci školního roku na svém prvním workshopu pro M.arter Jsou skvělí a bylo mi ctí.

Šéfredaktor ekonomického a investičního portálu Roklen24.cz

M.arter je skvělá organizace projekt, která má budoucnost. Vyplňuje pro ženy na mateřské a rodičovské dovolené důležitou mezeru na trhu. Workshop byl pro mě velmi cennou zpětnou vazbou. Určitě bych velmi rád udělal podobný na jiné téma z mojí branže. A mimochodem, díky workshopu jsem získal externí spolupracovnici, která je na mateřské a chce se učit nové věci.

Kouč od roku 2007 , který se věnuje firemní klientele v oblasti psychologie prodeje, obchodní komunikace se zákazníky, umění prodat sám sebe a pozitivního ovládání verbální i neverbální komunikace.

Věřím v  M.arter a v potenciál žen na rodičovské dovolené. Ženy se musí rozvíjet a musí získávat větší podporu. M.arter těmto ženám poskytuje obojí. 

 

Lektorka mezinárodních projektů a mentorka začínajících školitelů ve vzdělávací platformě INEX.

Zakladatelka projektu Rozmluvme se  a Rozmluvme se česky , kde chce dát každému šanci naučit se cizí jazyk.

Moc se mi líbí, že existuje platforma podporující rodiče s malými dětmi, aby se vzdělávali, a tak měli větší šanci začít částečně pracovat třeba už během rodičovské. S radostí jsem věnovala čas na workshop, protože předávat svoje zkušenosti, a pomáhat tak dál, to má obrovský smysl.

Lektorka a podnikatelka profi poradenství

Pro M.arter školím maminky téma Timemanagement, jak lépe zvládat svůj čas a ještě si večer zaslouženě odpočinout. Ráda na svém příkladu ukazuji, jak se dá skloubit role maminky a podnikatelky, a jak se z každodenního nepřítele, času, může stát přítel. Největší radost mám, když po workshopu maminky odchází s klidem a pocitem, že mají naplánovaný hned další den, a že to samy hravě zvládnou. Kromě krátkodobého plánování se věnujeme na workshopech i dlouhodobému plánování cílů. Jarní workshop proběhl venku v parku, což bylo skvělým zpestřením, a děti se nám krásně vyvětraly. Vážím si platformy M.arter za to, že maminky na mateřské podporuje a zvyšuje jim sebevědomí. Cítím, že to má dlouhodobě 

Lektorka a zakladatelka Pravopisné posilovny

Jelikož jsem sama maminkou, vím, jak je těžké se uplatnit po skončení rodičovské dovolené. I proto jsem kývla na spolupráci s projektem M.arter, který je mi svým posláním blízký. Během dvouhodinového pravopisného workshopu v rámci M.arteru jsem u žen na RD zaregistrovala velkou odezvu – cítí, že na sobě potřebují zapracovat, oprášit si své znalosti, získat nové atd. Takovéto motivované účastnice jsou těmi nejlepšími studenty pro každého lektora a výsledkem pak je i zlepšení, které samy účastnice pociťovaly. Držím projektu M.arter palce a těším se na případnou další spolupráci.

Novinářka deníku metro

Vykročit ze stereotypu a setkat se s někým, kdo řeší podobné otázky je hrozně motivující a nabíjející. Holkám se daří najít i parádní místa konání i zajímavé speakery. Nejlepší na tom je, že nemusíte řešit hlídání pro skřítky. Ty si to totiž mohou užít stejně jako vy. V herně a s dozorem. Těším se na příště!

Freelancer – social media marketing (PragulicPointa)

Jsem moc ráda, že vznikla Platforma M.arter, protože mnoho matek na rodičovské zapomíná na sebe. Není moc možností, kde by se rodiče mohli vzdělávat s dítkem a je to skvělý způsob, jak se potkat s lidmi, kteří jsou na podobné vlně. Také využijte toho, že můžete připravit workshop pro ostatní, klidně i s jinou maminkou – profesionálkou, je to moc fajn pocit.