Copywriterka

Lektor: Markéta Mrkvová

Obsah Workshopu

Nebojte se, i vy můžete psát. Nezáleží, zda píšete pro magazín, pomáháte neziskovce, kamarádovi či cokoliv dalšího. Už jen ten akční krok posouvá před hromadu snílků, kteří zůstávají ve stínech úvah. Dobrý začátek vás sám o sobě nespasí. Závisí i na samotném průběhu, jak k tomu přistoupíte. Ale dá se od toho odrazit. Psát dobré texty vyžaduje vycvičenou ruku.
 
Co pomáhá při tvorbě dobrého a čtivého článku? Jak začít, kde hledat své příležitosti a mnoho více se dozvíte od zkušené Copywriterky Markéty Mrkvové. Jestli máte na mateřské či rodičovské pocit, že váš mozek zahálí? Nestačí vám číst pohádky a vyjadřovat se v “batoletštině“? Chcete si při mateřské vydělat nějaké kapesné a prodej kosmetiky není váš šálek čaje? Tak je tento ws ideální jen a jen pro vás. Markéta vám na workshopu prozradí, co všechno copywriting (neboli psaní textů za peníze) obnáší a proč a jak s ním začít právě na rodičovské. Dozvíte se, jak shánět první zakázky a klienty. Pobavíte se o tom, co všechno musí kvalitní text splňovat a kde se můžete dál vzdělávat. Na závěr nás čeká diskuze, kde zmíní i možná úskalí, která se mohou vyskytnout v životě a práci “copymaminky“.

Nečekejte žádné teoretické poučky plné ideálů. Markéta je sama mámou a zrovna při rodičovské se začala zajímat o Copywriting. Proto se ráda podělí své zkušenosti.

O lektorovi

Markéta je copywriterka na volné noze. Původně ji živila 
práce na AVČR. Ale její  kreativní duše se v striktně vědeckém prostředí cítila nesvá, takže během mateřské přišel krok mimo její původní vzdělání. Zůstala ji touha jít problému až na dřeň, hledat souvislosti a hlavně předat je srozumitelně publiku. To vše dává do textů, které cílí na klienta tak přesně, jak Vilém Tell na jablko. 

Její texty najdete na IG a FB firem LD Seating či Brani, píše i pro Kvalitex, Agrotex nebo cestovku Daen. 

Děti a úsměv v klidu s sebou  #ditejepartak

Registrace a platba předem: nutná. Počet míst je omezen.

Místo konání: Z pohodlí vašeho domova

Kdy: 10.2 od 9:15 – 12:30, Cena: 500Kč