Sorting by

×

Databáze práce

Nabízíme práci, kterou lze skloubit
s mateřstvím a rodinou.
Spolupracujeme se zaměstnavateli,
kteří mámu nebo tátu na pohovoru očekávají.  

 

Hledáte práci?

Hledáte práci na částečný úvazek, s možností home office, flexibilní pracovní dobou nebo přivýdělek jako OSVČ? Tak neváhejte a registrujte se!

Chcete vědět jak to funguje?

7

Zaregistrujte se do databáze práce a získejte práci od zaměstnavatelů, kteří věří v potenciál rodičů malých dětí. Možná v tuto chvíli hledají právě vás.

7

Hlídejte si email, ať vám žádná nabídka práce neuteče. Sledujte nás na sociálních sítích. Přidejte se do naší online komunity.

7

Absolvujte naše workshopy, webináře, videokurzy nebo individuální konzultace, které vám zajistí výhodu.

Naše spokojené pracující mámy: 

“Spolupráci s M.arter hodnotím 5 hvězdičkami 🙂  M.arter pro měl byl odrazovým můstkem v pracovním životě na rodičovské dovolené. Našla jsem díky němu práci. Mám na starosti Business development na africkém kontinentu pro startup Twigsee. Jsem zde velmi spokojená.  Moje pracovní doba je dosti flexibilní. M.arter určitě doporučuji všem.”

Kristýna Bodjona

Regional Manager for Africa, Twigsee

M.arter mi přijde skvělý. Když jsem byla po porodu doma, nevěděla jsem, kde hledat práci, která by byla v mém (případně podobném) profesním oboru. Koukala jsem na různé skupiny na FB, kde prakticky není nic jiného než prodej kosmetiky apod. Díky M.arter jsem našla práci, kde jsem  naprosto spokojená. Podmínky vyhovují mému životu s půlročním mimčem. Nebála jsem se odpovědět na inzerát, protože jsem věděla, že na druhé straně očekávají maminku na mateřské se vším všudy. :)) Pokud se naskytne příležitost, ráda M.arter doporučím dále.

Kateřina Micaluková

Koordinátorka benefitu Hlídačky.cz

Přidejte se k naší misi!

Slaďte si rodinný život s kariérou podle vašich snů a potřeb.