Databáze pracovníků od M.arter

Hledáte zaměstnance?

Zaměstnejte mámy a táty malých dětí, kteří o to stojí. Tvořte s námi příležitosti.

Proč zaměstnávat matky a otce?

450 000

Více než 450 000 osob je aktuálně na mateřské a rodičovské dovolené

60 %

Nezaměstnanost matek s dítětem ve věku do 6 let 

 
 

57 %

zákazníků raději nakoupí od firmy, která má pozitivní dopad na společnost.

Díky nám může mít vaše firma pozitivní společenský dopad a ještě tím získat. M.arter představuje nejúčinnější způsob, jak najít kvalifikované kandidáty, kteří se zajímají o flexibilní pracovní možnosti (práci na částečný úvazek, flexibilní pracovní doba, home office, práci jako OSVČ aj.) 

Nabízíme vám inzerci přímo cílenou na maminky a tatínky na/po rodičovské dovolené, která zaujme a pomůže vám získat kvalifikované kandidáty.

Cena inzerátu: 890 Kč

 

 
 

Připojte se k M.arter a staňte se součástí naší sítě uznávaných zaměstnavatelů, kteří staví firemní kulturu s pro rodinným charakterem.

Zadejte všechny potřebné údaje, abychom mohli sestavit pracovní inzerát a pomoci vám najít toho nejvhodnějšího kandidáta.

Na základě vámi uvedených informací připravíme a zveřejníme pracovní inzerát přímo cílený na mámy a táty na/ po rodičovské v naší komunitě 5 000 + proaktivních rodičů.

Zaměstnejte mámy a táty malých dětí, kteří o to stojí. Tvořte s námi příležitosti. Získejte to nejlepší, co můžete mít.

Proč do toho jít s námi?

Ministerstvo práce a sociálních věcí ČR ocenilo M.arter jako cenný nástroj rekvalifikace pro rodiče na rodičovské dovolené, který rovněž rodičům pomáhá znovu najít kariérní orientaci a sebevědomí a usnadňuje jim návrat na pracovní trh v souladu s jejich aktuálními potřebami. Provozuje také databázi kvalifikované pracovní síly pro uchazeče a uchazečky i poskytovatele zaměstnání a tím pomáhá měnit podmínky pro rodiče na trhu práce

Freedompreneur of the Year 2019 – Central European Starttup Awards

Freedompreneur of the Year 2019 – Central European Starttup Awards