Lektor

Lektor: Zbyněk Hyrák

Webový analytik a PPC specialista

Obsah Workshopu

Tento online workshop je pro vás pokud:

  • Sledujete pouze návštěvnost vašeho e-shopu a jiné důležité metriky vám unikají, nebo se v jejich interpretaci ztrácíte?
  • Hledáte hlubší pochopení webové analytiky, čísel, dat i grafů?
  • Chcete se dozvědět, jak byl účinný váš e-mailing a které PPC kampaně byly nejúspěšnější?
  • Váháte nad tím, které nevýkonné PPC kampaně máte vypnout, ale nevíte, podle jakých indicií je poznat?

V tomto workshopu se blíže podíváme na nejvýznamnější metriky v Google Analytics. Ukážu vám, jak je vhodně interpretovat a dávat do kontextu, abyste se mohli dle nich lépe rozhodovat. Některé metriky mají trošku jiný význam, než se na první pohled může zdát (například míra okamžitého opuštění, čas strávený na stránce apod.).

Podíváme se blíže i různé typy konverzí i mikro-konverzí. Zjistíte také, jaké události lze na webu měřit, a proč by se na ně nemělo zapomínat.

 

O lektorovi

Zbyněk je specialista na webovou analytiku a výkonnostní marketing. V oblasti internetového marketingu působí na volné noze nepřetržitě již od roku 2008. Zaměřuje se na malé a střední firmy, kterým pomáhá nasadit pokročilejší měření Google Analytics, vyhodnocovat data a otevírá jim nové, často překvapivé možnosti, které webové analytika nabízí.

Spravuje také klientům PPC kampaně (Google Ads a Sklik). Na základě analytických dat posléze optimalizuje web i PPC kampaně a zvyšuje efektivitu celkového marketingu. O webové analytice často a velmi rád přednáší na různých workshopech a konferencích.

Vedle podnikání učí na businessové škole Newton College. Jeho vášní je marketing, který se dá měřit!

První webové stránky vytvořil již na základní škole v roce 1999, posléze vystudoval obor Technické lyceum na Střední škole průmyslové a hotelové v Uherském Hradišti.

V roce 2011 úspěšně dokončil bakalářské studium státní závěrečnou zkouškou v oboru „Daňové poradenství“ ve studijním programu Ekonomika a management na Fakultě podnikatelské Vysokého učení technického v Brně.

Mezi jeho koníčky patří společenský tanec (mezi nejoblíbenější tance řadí tango, sambu a zouk) a stolní tenis.

Děti a úsměv v klidu s sebou  #ditejepartak

Registrace a platba předem: nutná. Počet míst je omezen.

V případě, vašeho zájmu budete moci v prostorách našeho partnera, využít hlídání . Vzhledem k problematice daného tématu, doporučujeme využít hlídání našeho partnere hlidačky.cz . V případě, že máte zájem o hlídání, prosím, informujte nás nejpozději týden před začátkem akce. V den ws nebude možné již službu využít. Děkujeme za pochopení. 

Cena: 500 Kč
Kdy? 9.6. 20201 09:30 – 12:30  (příchod doporučený již od 9:05)
Kde? Magenta Experience Centra, OC Arkády – Pankrác