Sorting by

×

Ambasadoři ve firmách

Pojď s námi měnit pracovní trh pro mámy malých dětí

Hledá se ambasadorka mise Rodičovská není brzda.

Víš o tom, že i při tak nízké zaměstnanosti jakou aktuálně zažívá Česká republika, představuje nezaměstnanost matek malých dětí ve věku do 6 let 59,9 %?

Navíc v porovnání s EU je průměr nabídky částečných úvazků 32 %, ale v ČR je to pouze 9,5%? To chceme změnit. Pomůžeš nám?

Staň se ambasadorkou M.arter!

Mise M.arter se dá vyjádřit heslem: Rodičovská není brzda, když nechcete… Naším cílem je sladit rodinný život s kariérou dle potřeb každého rodiče.

Chci být ambasadorkou. Co můžu udělat?

Jsi zaměstnankyní a chceš změnu pro sebe i celý pracovní trh? Řekni o nás ve firmě, ve které pracuješ. Chápeme výzvy, kterým čelíš každý den, a proto nabízíme služby pro firmy, které pomohou růst rodičům na MD/RD i celé firmě. Výhodná situace pro obě strany, kterou vysvětlíme a prosadíme za tebe. Stačí zajít za šéfem nebo šéfkou HR, diversity nebo happiness managerem u vás ve firmě, ukázat jí M.arter zde a říci, ať se s námi spojí. My už zařídíme zbytek.

Když se domluvíme a začneme s tvým zaměstnavatelem spolupracovat, staneš se hrdinkou pomáhající misi: Rodičovská není brzda. Dozví se to naše online komunita i všichni, kdo odebírají newsletter. Pokud budeš chtít. 😉 Co na to říkáš, jdeš do toho? Pomůžeš nám bourat stereotypy?