Lektorka

Lektor: Petra Drahoňovaská

Obsah Workshopu

Sebedůvěra, schopnost prezentovat vlastní úspěchy, schopnost se prosadit v práci i v životě to je to s čím my ženy někdy potřebujeme tak trochu pomoci… Zkrátka popostrčit abychom si uvědomily, jak jsme úžasné a jedinečné. Proto jsme se spojily s iniciativou #IamRemarkable, která vznikla v Googlu a klade si za cíl pomáhat právě ženám a dalším znevýhodněným skupinám se sebeprezentací a sebevědomím.

Tento workshop

  • #IamRemarkable je unikátní obsahem i zkušenostmi Petry Drahoňovské, která workshopem provází.
  • Workshop se pořádá v souvislosti s akcí: Týden pro rodinu, pod záštitou našeho partnera města Brna a proto je pro vás ZDARMA ?
  • Počet míst je však omezen tak neváhejte se registrovat.

Registrace:

  • 13:55 registrace
  • 14:00 workshop
  • 15:30 networking (nepovinná část)
 
 

O lektorovi

Petra pomáhá lidem na jejich profesních křižovatkách, ať už mění zaměstnání nebo se rozhodnou nastartovat vlastní podnikání. Petře prošlo workshopy už přes 7 tisíc účastníků, a individuálně provázela kariérní změnou více než 3 tisíce lidí. 

V kariérku (kariérové poradenství a koučink) se zaměřuje hlavně na témata velkých profesních změn, práce na dálku, na návraty po profesních pauzách a kariérní podporu expatů. Petra tvoří vlastní online i tištěné produkty (Kariérový diJÁř, Kariérové karTY ad.) a pomáhá rozvíjet také komunitu kariérových poradců, a to psaním článků, sdílením tipů a nástrojů zdarma na KarieroveTipy.cz).

Je spoluautorkou národního standardu profese Kariérový poradce, 3x byla oceněna Národní cenou kariérového poradenství jako jednotlivec a 3x jako metodik různých týmů vč. nastavení kariérového programu Digitální akademie Czechitas. Od 2015 pracuje pravidelně půl roku z ČR a půl roku z Guatemaly a Mexika, kde se za ní můžete stavit na inspirační KarierovyRetreat.cz.

Děti a úsměv v klidu s sebou  #ditejepartak

Registrace a platba předem: nutná. Počet míst je omezen.

Místo konání: Z pohodlí vašeho domova přes aplikaci webmeetin.cz

Kdy: 13.5.2021 od 14:00 – 15:30

Cena: ZDARMA!