Marketing & Business Development Consultant

Lektor: Petr Kouble

O lektorovi

Petr zasvětil svoji profesní kariéru budování a rozvoji značek. Během více než 13 let v marketingu byl zodpovědný za značky se stamilionovými tržbami v Kofole, Plzeňském Prazdroji a v Campari v Česku, Slovensku a Maďarsku. Mimo jiné stál u zrodu ochucených Birellů a zrenovoval portfolio více než 40 produktů značek Jupí a Jupík. Dále dokázal oživit značku Semtex. Doposud uvedl na trh více než 20 novinek, kde stál u jejich vývoje od prvotního nápadu.

V současnosti pomáhá najít příležitosti k růstu značek podnikatelům i jednotlivcům. Petr vede různorodé projekty, momentálně pro Kofolu, digitální a designové agentury, samostatné živnostníky i neziskový sektor.

Obsah Workshopu

O čem je workshop a co praktického si odnesete?

Formou workshopu a praktických cvičení Vás naučím, na jakých základech jsou postavené silné značky a jak je budovat. Odhalíte své silné stránky a to, jak je využít při objevování Vaší jedinečnosti. Domů si odnesete jednoduchý návod, jak krok za krokem stavět Vaši značku, odlišit se od konkurence a dále ji rozvíjet. 

Co dělá Vaši značku jedinečnou?

Vy jste osobnost, stavte tedy svoji značku na Vás a na Vaší autenticitě. Na tom, v čem jste dobří, a co Vás baví. Jen díky tomu se pak můžete poměřit se značkami velkých firem, které investují do budování svých značek spousty hodin a peněz.

Pro koho je workshop?

Pro všechny, kdo potřebují čerstvý impulz k rozvoji. Jste-li na rodičovské, v zaměstnání, chcete začít podnikat, pracujete na sebe nebo vedete firmu, budujte svoji značku, protože ta vyhrává hru.

Děti a úsměv v klidu s sebou  #ditejepartak

Registrace a platba předem: nutná. Počet míst je omezen.

Místo konání: z pohodlí vašeho domova přes webovou aplikaci WebMeeting

Kdy: 24.6 od 9:00 – 12:00

Cena: 250 Kč