Jak na sociální sítě facebook a instagram

Business manager

Andrea Bohačíková

Andrea  zastává pozici Business manager – v komoditní společnosti, kde má na starost tzv. Business development (obchodní strategie, budování nových trhů a produktů) a obchodní portfolio dané společnosti (správa klientů a partnerů společnosti).

Nemá však pouhé zkušenosti “za stolem”, ale i z přímého prodeje, organizování akcí nebo vedení účtu na sociálních sítích (správa facebookového účtu časopisu LEVEL přes 15 000 followers).

 

 

Andrea dále nastavila fungování sociálních sociálních sítí M.arter – výsledek přes 300 žen organickou cestou (bez reklamy na workshopu), přes 1300 followers, přes 90 lektorů v portofolliu a mnoho dalšího. 

Jelikož věří v potenciál žen na rodičovské dovolené, založila naší platformu M.arter.

Na jaře 2018 nás její zkušenosti a vytrvalost dostaly do akcelerátoru pro sociální inovátory do 30 let – Social Impact Award, který jsme úspěšně zakončily, v říjnu 2018.

V listopadu 2018 zase mezi nejlepší projekty z ČR, v rámci mezinárodní soutěže Startupper of the Year od společnosti Total.

Nový rok 2019 jsme odstartovaly vstupem do akceleračního programu pro projekty navázané na cíle OSN od VŠEM, kde nás prezentovala právě Andrea.

Zastává názor, že každý má co nabídnout a každý potenciál je cenný. Proto mentoruje jednotlivce, ale také pomáhá různým neziskovým i ziskovým projektům (startupům) nalézt jejich místo na slunci a správné cesty k fungování – přidanou hodnotu, cestu k zákazníkovi, možnosti finanční udržitelnosti projektu atd. 

 

Obsah workshopu

Pro velký ohlas opakujeme tento workshop na téma: Jak na facebook a instagram, základy a ještě mnohem víc.

Zaměříme se právě na tyto dvě sociální sítě: facebook a instagram.

Řekneme si jak vlastně fungují i co jo pro ně důležité. Hlavně jak a k čemu je nejlépe využívat.

Dále se podíváme na rozdíly, které je odlišují.

Povíme si, jakým způsobem lze tyto obě sítě nejlépe používat k osobním účelům, správě cizích stránek, ale také k propagaci vašeho projektu, produktu či služby.

Probereme pojmy jako: komunita, organický dosah, míra zapojení, aktuální změny algoritmu a fungování facebooku i instagramu a mnohem více.

Naučíte se zde novým věcem, které můžete okamžitě aplikovat v praxi. Získáte inspiraci, rozšíříte si své obzory, dostane se vám cenných informací z praxe a poznáte ženy na stejné vlně, jako jste vy.