O hostovi:

Michaela  je maminka dvou dětí a již zajetá podnikatelka. Vystudovala  Střední zemědělskou školu ve Starém Městě. Po ukončení střední školy nastoupila ihned do práce. 

V roce 2010 však odešla na mateřskou dovolenou. Když byl jeden rok jejímu synovi, tak dostal tři dorty. Bohužel  byla zklamaná nejen z provedení dortu, ale i jeho chutě. A proto, se rozhodla ke druhým narozeninám jejího syna upéct dort sama.  

Na internetu si našla recept na korpus a krém. Pak už jen hledala motiv a  následně navštívila you-tube , jak se dorty potahují a jakou hmotou. První její dort byl s  motivem Šmoulů se zakomponovanýma  kolejema a pojízdným vláčkem. Všichni kdo dort viděli nevěřili, že  ho dělala sama. Nejen že hezky vypadal, ale dokonce i chutnal.

 Svoji první zakázku  dostala od známých na menší svatební dort, byl to úplně první dort, který opustil dveře jejího bytu. Na svatbě ho viděli další lidi a ochutnali a taky chutnal. Dva týdny po svatbě se ozvala její známá jestli by jí neupekla dort pro dceru. Postupně přicházely další a další zakázky. Na základě toho si v roce 2014 pronajala provozovnu a vyřídila živnost.

Po několika letech  píle úspěchů ale i pádů  si splnila svůj sen a  otevřela  svou vlastní cukrárnu. Ráda by pomohla i dalším ženám ale i mužům, jak ze své vášně k jídlu můžou rozjet svůj vlastní byznys.

Obsah setkání:

Děti a úsměv v klidu s sebou  #ditejepartak

Registrace a platba předem: nutná. Počet míst je omezen.

Místo konání:  online – z pohodlí vašeho domova

Kdy: Květen od 9:30 – 12:30, Cena: 250Kč