CAREER DESIGNER PROGRAM

  • Čelíte jakékoliv profesní výzvě, se kterou si nevíte rady, a/nebo se cítíte ve stávající profesní situaci “zaseklí”? 
  • Bojíte se, jaké změny na trhu práce nás čekají, a chcete mít aktuální informace o trendech v hledání zaměstnání a být připraveni?
  • Chcete nebo již musíte udělat větší profesní změnu (výpovědi, re-starty v zaměstnání či podnikání atp.)?
  • Jste po delší profesní pauze (rodičovská, péče o blízké, …)?
  • Jedná se o intenzivní online program, do kterého vybíráme pouze 6 žen.
  • Cena za 1 hodinu je pouze 400 Kč / tj. 800 Kč za setkání
  • 16 hodin intenzivního osobního i kariérního rozvoje
  • Celková cena programu 6400 Kč 
  • Program začíná 6.7. 2020,
  • Doba jeho trvání je 1 měsíc / 2x týdně / 2 hod

Přínosy programu

MODERÁTOR CAREER DESIGNER PROGRAMU

Petra Drahoňovská

MODERÁTOR CAREER DESIGNER PROGRAM

Petra pracuje v oblasti profesního rozvoje dospělých od roku 2004. V zaměstnáních se točila vždy kolem vzdělávacích programů (vč. change managementu pro Google partnery) a vždy měla také na starost interní nábor do vlastních týmů.

Od roku 2012 rozvíjí na volné noze vlastní značku Career Designer(www.CareerDesigner.cz), v rámci které poskytuje se svým týmem kariérové poradenství,

koučink, workshopy a pod kterou také tvoří vlastní kariérové nástroje (pro rozvoj osobní značky www.diJAr.cz či pro volbu střední školy www.KarieroveKarTY.cz) a organizuje inspirační kariérové retreaty v Guatemale a Mexiku, odkud část roku již několik let pravidelně pracuje.

Spolupracuje jak s korporáty, IT startupy, tak neziskovkami či univerzitami. Pro ministerstva (MPSV, MŠMT) připomínkuje v Národním poradenském fóru legislativu v oblasti kariérového poradenství, podílela se na popisu této profese v oficiální Národní soustavě povolání. Je spoluautorkou knihy Kariérové poradenství na každý pád a vzdělává a (spolu)autorizuje nové kariérové poradce. Je několikanásobný výherce Národní ceny kariérového poradenství.

Vzdělávala se v ČR, Velké Británii i Mexiku. K 1.1.2020 má na kontě 5900+ proškolených, 1600+ hod individuální kariérového koučování a poradenství.

Učí lidi vědomě řídit svá důležitá profesní rozhodnutí (self career management), ať jdou cestou zaměstnanců či freelancerů. Dále se zaměřuje na téma osobní značky a osobního marketingu v online i offline profesním životě. Baví ji otevírat veřejnou diskusi k aktuálním profesním tématům: v současné době např. téma práce na dálku, profesní tranzity z profese do profese, profesní změny vertikální, kombinace prvků podnikání a zaměstnání.