Online Individuální kozultace

Restartujte svoji kariéru smysluplně – zapojte hlavu i srdce!

Stojíte aktuálně před profesní změnou? Víte, že vás nějaká změna v pracovním životě v nejbližší době čeká? 

Chcete se na tuto situaci maximálně připravit?

Chcete poznat aktuální trendy na trhu práce? Vědět, jak si připravit efektivně přirozenou profesní sebeprezentaci tak, abyste to stále byli vy? A zároveň bylo vaše CV, LinkedIn, nebo jiné portfolio, pochopitelné pro zaměstnavatele? 

Zvažujete hledat nové zaměstnání, nebo chcete či musíte začít jako OSVČ? Nebo uvažujete o kombinaci částečných úvazků a fakturace?  

Restartujte svoji kariéru smysluplně - zapojte hlavu i srdce

Nabízíme Vám zvýhodněný balíček 4 hod individuálních konzultací s kariérovou poradkyní Petrou Drahoňovskou několikanásobnou držitelkou Národní ceny kariérového poradenství.

  • Během 4 hod online vám Petra připraví kariérové aktivity na míru přímo pro vás
  • Společně projdete téma vašich hodnot, kompetencí, talentů, vize jako základu pro váš stabilní osobní brand, zpracujete si upgrade vašeho profesního profilu (ať ve formě CV či LinkedIn – dle vašich požadavků a situace) a podíváte se společně na to, jakou volit efektivní strategii rozvoje kariéry a hledání práce právě ve vašem kontextu 
  • Standardní cena kariérového koučinku Petry je 2649 CZK vč. DPH / 60 min – cena 4 hod je tedy 10 599 CZK
  • Díky spolupráci Petry s M.arter vám nabízíme zvýhodněnou cenu těchto 4 individuálních hodin na 5 699 CZK vč. DPH tj. za 1 425 CZK / 60 min