Spolumajitel komunikační
agentury THE MEDIA crew s.r.o

Lektor: Ondřej Lidmila

O lektorovi

Ondřej je spolumajitelem komunikační agentury THE MEDIA crew s.r.o., která pomáhá svým klientům s komunikací, primárně na sociálních sítích, ale také v dalších oblastech marketingu.

Jeho dalším úspěšným projektem je GIFFY, fotokoutek nové generace. Zároveň je manažerem jednoho z networkingových klubů Business for breakfast v Brně. Úzce také spolupracuje s online komunitou Svět Úspěšných a podílí se na rozvoji globálního podnikatelského konceptu v ČR a SR, úzce spojeného s cestovním průmyslem.

S LinkedInem začal aktivně pracovat na podzim roku 2019, byť profil má založený již od roku 2013. Od letošního ledna pořádají v agentuře  ve spolupráci s Kryštofem Kopeckým workshopy Rozjeďte svůj LinkedIn, zaměřené primárně na podnikatele.

Na workshopu LinkedIn – vyplatí na něm být aktivní?! se s vámi mimo jiné podělí o svoje dosavadní zkušenosti a výsledky komunikace na LinkedIn.

Obsah Workshopu

LinkedIn zažívá v poslední době velký boom. Dávno už to není jen online úložiště životopisů a místo, kde personalisté hledají zaměstnance. Čím dál víc je to skutečná sociální síť. Místo, kde můžete budovat svoji osobní značku, sebe jako člověka, sdílet svoje zkušenosti, prezentovat svoji práci, profilovat se jako expert na svoji oblast.  

Dozvíte se:

  • Jak nyní funguje a roste síť LI v ČR
  • K čemu je možné tuto síť využít a proč to dělat
  • Jak vypadá správně vyplněný profil
  • Druhy obsahu
  • Čísla a ukázky z praxe

Děti a úsměv v klidu s sebou  #ditejepartak

Registrace a platba předem: nutná. Počet míst je omezen.

Místo konání:  Z pohodlí vašeho domova, přes webovou aplikaci webmeeting.cz

Kdy:21.10 od 9:30 – 12:30, Cena: 500Kč