Sorting by

×

Marter akademie

Prostřednictvím videokurzů, webinářů, online programů, konzultací, ebooků a pracovních listů získejte znalosti, které můžete ihned aplikovat v praxi.

Chápeme výzvy, kterým na/po rodičovské čelíte každý den. Veškerou nabídku tvoříme přímo pro vaše potřeby a možnosti.

Jak se můžete vzdělávat

Pusťte se do toho s námi. Vyberte si z produktů, které vám pomohou změnit život.

Videokurzy

👉  vzdělávání a osobní růst kdykoliv a kdekoliv
👉 know-how odborníků široké škály oborů
👉 přímo dle potřeb rodičů

Online kurzy

👉 skupinové
👉individuální
👉 ZDARMA: pro samoživitele

 

Individuální konzultace

👉 kariérové poradenství
👉 vlastní podnikání

Webináře & workshopy

👉 návrat do práce
👉 soft skills
👉 osobní růst
👉 wellbeing
👉 podnikání

Videokurzy

David Šupej, specializace, pracovní právo, právo, návrat z mateřské a rodičovské, dovolená, výpověď ze zaměstnání, pro ženy, muže

Právní minimum pro zaměstnavatele: mateřská a rodičovská dovolená

Videokurz 60 min

Zaměstnavatelé, získejte přehled v právní problematice ohledně mateřskérodičovské dovolené a to srozumitelnou formou. Objasněte si svá práva a povinnosti s tímto obdobím spojená. Nechte se inspirovat i poučit příklady z praxe a doporučeními, jak uplatnit a hájit svá práva od zkušeného advokáta.

Marie Novotná, Finance v kostce, finanční plánování pro rodiče, videokurz

FINANČNÍ MINIMUM PRO RODINU v kostce

Videokurz 100 min

Ženy a muži na mateřské / rodičovské dovolené jsou často pod finančním tlakem. Na rovinu, peněz je v této době pro celou rodinu méně. Další velký tlak začíná při řešení návratu do práce – plný úvazek, částečný úvazek, školka, vyzvedávání dětí, kroužky, hlídání… přitom se dost často za penězi zbytečně „honíme”… Neumíme si správně nastavit priority či hospodařit. Nastavte si balancnaučte se hospodařit lépe díky finančnímu minimu pro rodinu.

Vanda Gabrielová, jak prožívat radosti a starosti, tady a teď, online vzdělávání,

Jak prožívat radost “TADY A TEĎ”

Videokurz 110 min

Co máme ve svých rukách? Otestujte se nakolik žijete přítomným okamžikem. Naučte se techniky vedoucí k plné pozornosti. Probuďte své smysly a radost.

David Šupej, specializace, pracovní právo, právo, návrat z mateřské a rodičovské, dovolená, výpověď ze zaměstnání, pro ženy, muže

Práva při mateřské a rodičovské dovolené: Od odchodu po návrat

Videokurz 60 min

Získejte přehled v právní problematice ohledně mateřské a rodičovské dovolené a to srozumitelnou formou. Objasněte si svá práva a povinnosti s tímto obdobím spojená. Nechte se inspirovat i poučit příklady z praxe a doporučeními, jak uplatnit a hájit svá práva od zkušeného advokáta.

 

Ekcel v 10 krocích pro mírně pokročilé, vzdělávání se na mateřské a rodičovské dovolené, pro matky, pro ženy, rodičovská dovolená, Petra Vaňková,

Excel v 10 krocích pro mírně pokročilé začátečníky

Videokurz 60 min

Oprašte své znalosti Excelu a naučte se základy, které by měl znát každý uživatel. Protože Excel do životopisu patří.

Umění prezentace, aneb nechte zazářit své myšlenky, vzdělávání, videokurzy pro ženy, vzdělávání pro ženy na rodičovské, vzdělávání pro muže na rodičovské

Umění prezentace, aneb nechte zazářit své myšlenky

Videokurz 66 min

Mluvit před publikem je jeden z nejčastějších strachů dospělých lidí, a při tom se do těchto situací dostáváme všichni dnes a denně. Jak se tedy s prezentováním popasovat? Jak mluvit jako žena? Na nic si nehrát, být přirozená a zároveň nechat vyznít své myšlenky. V kurzu si ukážeme, jak si připravit základní stavební kameny prezentace, jak aktivizovat a nalákat posluchače a samozřejmě se také zmíníme o specificích online prezentování.

Cena: 500 Kč

Lenka, Lenka Mrázová, Mrázová,Vyjednávání pro ženy (nejen na MD/RD)

Vyjednávání pro ženy (nejen pro mámy)

Videokurz 66 min

Objevte tajemství úspěšných vyjednavačů a využijte užitečné tipy a rady ve svůj prospěch. Kurzem vás provede naše lektorka Lenka Mrázová, koučka a mentorka s více než desetiletou zkušeností s podporou žen v byznysu a jejich zpětné integraci z rodičovské dovolené zpět do pracovního procesu.

Cena: 500 Kč 

program pro samoživitelky, mámy a tátové do práce, CSR projekty, CSR, podporujeme, chceme podporovat zaměstnance, zaměstnanecké benefity

Jak na tvorbu návyků pro lepší život

Videokurz 41 min + e-book

“Zajímá vás, jak funguje náš mozek? Jak a kdy si vytváříme návyky, které nás ovlivňují každý den? Pojďte se zamyslet, zda automaticky neděláte něco, co vám zbytečně bere čas, energii i dobrou náladu. Stačí se pohodlně posadit ve vašem obýváku a pustit si další videokurz od M.arter!”

Cena: 500 Kč nebo kup za zvýhodněnou cenu s e-bookem

Jak hladce vstoupit na trhu práce, jsem po rodičovské dovolené, mámy a tátové se vrací z rodičovské, z rodičovské do práce, rodičovská a práce, návrat do práce po rodičovské

Končí mi rodičovská, co dál?

Videokurz 30 min

Vracíte se po rodičovské dovolené do práce a nevíte odkud  a jak začít, protože se za tu dobu všechno změnilo? Co hledáte a jaké máte schopnosti? Díky tomuto videokurzu si sepíšete skvělý životopis, snáz najdete ideální práci a uvědomíte si svou hodnotu na trhu práce i jak jí prodat.

Cena: 500 Kč

Jak rozjet e-shop na rodičovské Od nápadu k úspěšnému e-shopu Vyhněte se zbytečným chybám, nákladům a ztrátě času při spuštění svého vlastního e-shopu

Jak rozjet e-shop na rodičovské

Videokurz 56 min

Od nápadu  k úspěšnému e-shopu. Vyhněte se zbytečným chybám, nákladům a ztrátě času při spuštění svého vlastního e-shopu.  Pusťte si náš videokurz a užijte si své podnikání.

Cena: 500 Kč

Těhotenství, porod, mateřství a zdravý vývoj dítěte do 1 roku z pohledu fyzioterapeuta

Fyzioterapie pro maminky

Videokurz 100 min

Těhotenství, porod, mateřství a zdravý vývoj dítěte do 1 roku z pohledu fyzioterapeuta.
Ušetřete si brouzdání a dohledávání na internetu. Podívejte se na videokurz pro všechny mámy, které chtějí mít ověřené informace na jednom místě.

Cena: 500 Kč

jak začít blogovat a natáčet podcasty

Jak začít blogovat a nahrávat podcasty

Videokurz 130 min

Videokurz je určen pro každého, kdo přemýšlí, že začne psát vlastní blog nebo vydávat vlastní podcast. Provedeme vás přípravou, začátky i fází, kdy váš projekt již běží a roste. Získáte osvědčené tipy jak to nevzdat, když se zrovna nedaří.

Cena: 500 Kč

matka ošetřuje zraněné dítě, dítě je nemocné, jak ošetřit dítě, nejčastější úrazy u dětí

První pomoc při nejčastějších úrazech dětí

Videokurz 50 min

Pád z kola. Rozbitá hlava. Převrhnutá konvice s horkým čajem. Víte, jak reagovat, když se vaše dítě zraní?  Doplňte si znalosti z oblasti první pomoci a neváhejte shlédnout tento videokurz od certifikované záchranářky Pavly Švecové. Získejte větší sebejistotu ve vypjatých situacích.

Cena: 500 Kč

Právní minimum pro podnikající rodiče

Videokurz 35 min

Podnikání není jen tak. Existuje spousta nařízení, zákonů a jiných povinností, které musíte splnit a dodržovat.  Neznalost zákona přitom neomlouvá, ani mámu nebo tátu na rodičovské. Jak se vyznat a vyvarovat problémů při začátcích podnikání a co všechno musíte splnit, vám prozradí zkušená právnička Jitka Kadlčíková.

Cena: 500 Kč

Time management na mateřské a rodičovské

Videokurz 60 min

Najděte i na rodičovské dovolené čas na to, co je opravdu důležité. Naučte se využívat čas efektivně a mějte radost z toho, jak vše, co chcete, v pohodě zvládáte.
Videokurzem postaveným speciálně pro ženy s malými dětmi, vás provede zkušená podnikatelka Klára Hájková.

Cena: 500 Kč

Jak na produktové fotky (nejen) na Instagram

Videokurz 50 min

Odhalte tajemství instagramových celebrit. Jak to dělají, že i obyčejná fotka kávy a zápisníku vypadá v jejich podání tak dokonale? To a mnohem víc se dozvíte ve videokurzu, kterým vás provede zkušená fotografka Lucie Šuránková.

Cena: 500 Kč

Ucelené online programy

program pro samoživitelky marter

UCELENÝ KARIÉRNÍ PROGRAM ZDARMA

Změna startovní čáry pro samoživitelky

Příští běh: 11.10. – 13.12. 2023  KAPACITA NAPLNĚNA

Jste samoživitelka a chcete zvýšit své šance prosadit se na trhu práce? Přihlaste se do našeho programu a využijte profesionální kariérní poradenství zdarma. Zvýšíme vám sebevědomí, objevíme váš potenciál a poradíme třeba i s rozjezdem vlastního podnikání.

Copywriting: psaní, které vydělává

4týdenní online program, který začíná: aktuální běh je naplněn. 

Další běh bude začátkem roku 2024.

Baví vás psaní? Uvažovaly jste, jak vaši zálibu zpeněžit? Chcete s tím začít už teď na rodičovské? Přihlaste se do online kurzu copywritingu, který vám během 4 týdnů dodá znalosti i odvahu k tomu, abyste získaly první placené zakázky.

Cena: 4.990 Kč

Maminky , nebuďte na výzvy a nástrahy mateřství samy. Najděte ženy v podobné životní situaci.

Mámy mámám. Jsme v tom spolu!

Podpůrné online ženské kruhy pro maminky postavené na vzájemném sdílení a navazování vztahů

Stát se mámou je krásné, nové a… náročné. Ať už máte pocit, že jste v tom sama, nebo se chcete podělit o své každodenní prožitky, jsme tu pro vás. Najděte si podporu žen v podobné situaci jako vy.  Začínáme už brzy!

BusinessUp program pro podnikatelky

3 měsíční online program

Postavte svůj byznys na nohy během 3 měsíců intenzivní práce v rámci individuálního online programu přesně dle potřeb vašeho podnikání. Naučíme vás mluvit jazykem vašeho zákazníka i vidět svůj produkt nebo službu jeho očima. Upřesníte si své nápady a vize do jasné strategie. Díky tomu více prodáte a rychleji porostete.

restart kariéry, program pro maminky i tatínky samoživitele

Restart kariéry pro samoživitele/ky

16 hodin intenzivního osobního i kariérního rozvoje. Dalšího běh: 3. 10. – 30. 11. 2023. PLNĚ OBSAZENO

V České republice žije cca 200 000 samoživitelů. Skupina rodičů, kteří to nemají opravdu lehké. Přesně pro ty z vás, kteří do ní patříte, jsme s podporou partnera Heineken ČR připravili dvouměsíční intenzivní online program na restart kariéry a tím i změny vašeho života. Tento program pod vedením špičkové kariérové poradkyně je určen pro maminky i tatínky samoživotele/lky.

Online individuální konzultace

online individuální kariérové poradenství

Online individuální kariérový koučink

Kariérový koučink (set á 3 hod)

Zvažujete hledání nového zaměstnání, nebo chcete či musíte začít jako OSVČ? Nebo uvažujete o kombinaci částečných úvazků a fakturace? Ať v rámci své kariéry řešíte cokoliv, využijte individuálních konzultací od naší kariérové poradkyně, Petry. Získejte zcela nový úhel pohledu na svou profesní dráhu. 

podnikatelské konzultace, konzultace pro živnostníky, žena konzultuje její busines

Online individuální podnikatelské konzultace

Podnikatelské konzultace

Proberte s někým své cíle, obavy, najděte opěrné body strategie i slabá místa svého podnikání. Zkrátka získejte nad svým podnikáním nadhled i ty nejnovější informace ze všech možných odvětví, v kombinaci s osvědčenými metodami a postupy. Posuňte s námi své podnikání, tam, kam chcete a potřebujete.

Webináře a workshopy

tipy budovani značky ponikatelky podnikani brainstorming

Přivýdělek na rodičovské – druhy, možnosti a legislativa

Online webinář 14. 9. 2023 

Webinář je určen pro rodiče na mateřské a rodičovské dovolené, kteří chtějí získat přehled o možnostech zaměstnání nebo podnikání při rodičovské, podmínkách u jednotlivých typů přivýdělků, pracovněprávní legislativě a souvisejícím zdanění

Dárkový poukaz

dárkový certifikát na vzdělávání, vzdělávání na rodičovské dovolené

Darujte moudrost, sebevědomí a radost!

Dárkový certifikát

Vzdělání je hodnota, kterou máme napořád, a kterou nám už nikdo nikdy nevezme. Nestárne, neopotřebuje se a ani neztrácí během let na hodnotě. Naopak, vlastní vzdělání obohatí nejen  duši, ale poskytne i pevné základy, na kterých můžete pak  stavět.

Cena: dle vlastního výběru 

Přidejte se k naší misi!

Slaďte si rodinný život s kariérou podle vašich potřeb a snů.