ONLINE MASTERMIND SETKÁNÍ​

Mgr.Andrea Bohačíková

MODERÁTORKA ONLINE MASTERMIND SETKÁNÍ

Andrea vystudovala mezinárodní vztahy a evropská studia. Již během studií pracovala v oblasti mezinárodního obchodu – komoditní trhy, kde se vypracovala až na pozici Business Manager.

V současné době zde působí externě a stará se o Business development: obchodní strategie, budování nových trhů i produktů a obchodní portfolio: správa klientů a partnerů společnosti.

Je účastnicí akceleračního programu Social Impact Award 2018 (pro sociální inovátory do 30 let)
Vítězkou Freedompreneur of the Year 2019 v rámci mezinárodní startupové soutěže Central European Startup Awards.


Mentorkou jednotlivců, neziskových i ziskových projektů (startupů či menšího podnikání). Pro M.arter vede online program pro podnikatelky BusinessUp, workshopy na tvorbu byznys plánu i byznys modelů stejně jako správy sociálních sítí facebook a Instagram.

Mgr.Jana Pokorná

MODERÁTORKA ONLINE MASTERMIND SETKÁNÍ

Jana vystudovala žurnalistiku a sociologii na Masarykově Univerzitě a po pracovních zkušenostech v oblasti interní komunikace se vydala na volnou nohu do oblasti médií a PR. V České televizi spolupracovala jako redaktorka a moderátorka sportovního zpravodajství, později editorka regionálního zpravodajství na webu ČT24, v oblasti sportu nebo vzdělávání poskytovala kompletní PR servis včetně copywritingu nebo správy sociálních sítí jednotlivým projektům a společnostem. Realizovala také individuální kurzy mediální komunikace. 

Má dvě děti, ale jako OSVČ působí i během rodičovské. Chce motivovat ostatní mámy/otce k tomu, aby využívaly toto období nejen k péči o děti, ale také k vlastnímu rozvoji. Ujala se proto role moderátorky mastermind setkání a snaží se účastnicím předat své zkušenosti z podnikání na volné noze a také zajímavé zdroje a nástroje z byznysu a oblasti slaďování pracovního a rodinného života.