Sorting by

×

Pozvánka na networking

Online program: Změna startovní čáry pro samoživitelky

 

Ahoj, zveme Tě na další osobní networkingové setkání v letošním roce.
Kdo se s kým v úterý 12. prosince od 15 hod. do 18 hod. v Komunitním centru Unitaria, Anenská 5, Praha 1 setká?

Na akci potkáš nejen účastnice právě probíhajícího online programu Změna startovní čáry pro samoživitelky, ale i absolventky uplynulých běhů a obdobného programu Restart kariéry ve spolupráci s Heineken, nadšené copywriterky, mentorky i mentee a samozřejmě i naše lektorky a členky týmu M.arter.

Akcí tě provedou Andrea Bohačíková, zakladatelka a CEO M.arter a Gabriela Kašparová, koordinátorka programu, a seznámí tě s aktuálními čísly naší společné mise, novinkami i nějakými tajnostmi ze zákulisí M.arter.

Speciálním hostem bude koučka pro kariérní rozvoj, poradkyně pro lidské zdroje a mentorka Miroslava Barčová Křivánková, která vám může pomoci vyladit CV a podělí se o své znalosti a zkušenosti v tématu Jak využít LinkedIn na maximum.

Ráda se s tebou osobně setkám nejen já, ale i náš tým M.arter. Na akci ti v praxi dokážeme, že denně naplňujeme naši misi, že “rodičovská není brzda, když nechcete”, a to prostřednictvím online/ offline i hybridního vzdělávání a rozvoje, newsletteru, podcastublogu, stejně jako prostřednictvím inzertního portálu na flexibilní pracovní úvazky, jednání se zaměstnavateli i státem.

Děti, malí parťáci, jsou vítány. V komunitním centru je k dispozici hernička. Hlídání bude zajištěno.

Zkrátka si užijeme fajn odpoledne a budeme rády, když budeš u toho 🙂

Občerstvení bude, pokud nám ho pomůžeš zajistit. Tímto vyhlašujeme soutěže o M.arter Master Chef. Výherce získá M.arter cenu. Nealko nápoje zajistíme my.

Doporučujeme dopravu MHD, parkování v oblasti Prahy 1 není možné.

Svou účast, prosím, potvrď zde.

Těšíme se na Tebe,
za M.arter Gabriela Kašparová, koordinátorka projektů

program na restart kariéry pro samoživitelky, marter úřad vlády