Naše mise

Rozvíjíme potenciál žen na rodičovské dovolené a dáváme stopku stereotypům panujícím ve společnosti.

Náš cíl

Našim cílem je předcházet negativním dopadům tohoto krásného období, udržovat cenný lidský kapitál    a pomáhat slaďovat rodinný život s kariérou.

Co je M.arter?

M.arter je vzdělávací a networkingová platforma pro ženy na rodičovské dovolené.

M.arter znamená matka a barter

V případě že jste na mateřské či rodičovské dovolené a nebo těhotná budoucí matka a poskytnete své know-how jako lektorka, máte nárok na jiný workshop dle vlastního výběru zdarma.

Jste-li profesionál ve svém oboru, který by své znalosti rád předával dál (ale nejste na mateřské nebo rodičovské dovolené), váš vklad bude brán jako dar respektive investice do potenciálu druhých – žen na rodičovské dovolené.

Cílem je synergická komunita, kde rodičovská není brzdou.

Náš energický tým

Andrea má na svědomí vznik M.arter. Stará se o strategické směřování, správu projektů, strategické partnery, růst organizace a hlavně o celý tým. Zkrátka, aby M.arter šel směrem, kterým má

andrea@marter.cz

Bára, odpovídá na vaše e-maily i telefony. Zajišťuje veškerou organizační stránku našich workshopů, spravuje portfolio partnerů i lektorů a hlavně se stará, aby komunita našich žen měla vše, co potřebuje.

barbora@marter.cz

Jana pomáhá v Brně s organizací workshopů, lektorů a budováním komunity zdejších žen. Přispívá také k PR a mediální komunikaci M.arter.

jana@marter.cz

Iveta má na starost, aby byl M.arter vidět. Protože kdo není vidět, jakoby nebyl. A my tu pro vás rozhodně chceme být. 

marketing@marter.cz

Kristýna se stará o sociální sítě M.arter, protože i když jsme s vámi moc rády offline. Je důležité být tu pro vás také online a od toho je tu právě naše Kristýna.

socialmedia@marter.cz

Katka zajišťuje naše audio a video aktivity. Její práce jsou tedy krátká videa na sociální sítě i větší projekty. Díky Katce vám můžeme být zase o něco blíž.

 

Sledujte nás na sociálních sítích

Facebook&Instagram

#ditejepartak #rodicovskanenibrzda #sdilimcoumim