Nábor a výběr nových zaměstnanců

Lektor: Barbora Hošková

Nábor a výběr nových zaměstnanců

Lektor: Barbora Hošková

Obsah online webináře

Končíte rodičovskou dovolenou a chystáte se do nové práce? Padlo rozhodnutí, že budete pracovat během rodičovské a hledáte kde? Najít vhodnou pozici je jednodušší, pokud váš životopis obsahuje přesně to, co budoucí zaměstnavatel požaduje a chce. Jak vše správně napsat a na co si dát pozor, vás naučí specialistka náboru Bára. Na co se na workshopu můžete těšit?

*  Správný obsah CV – aby byl jasný a stručný
*  Čemu se vyvarovat při psaní CV
*  Jaké nástroje používat při psaní CV
*  Ukázka CV, které splňují, co mají/ které opravdu NE

O lektorovi

Na trhu práce probíhá tzv. „válka o talent“ najít práci však není jen tak. Je třeba vědět, co od vás personalisté chtějí, co je naopak odradí i jak je nejlépe zaujmout. S tím vám pomůže specialistka náboru a také naše komunitní manažerka, Barbora Hošková.
 
     Bára má vystudovaná manažerská studia, obor řízení lidských zdrojů. Disponuje letitými zkušenosti v HR. Sama byla zodpovědná za personální chod společnosti Regionální vydavatelství. Sestavovala nové pozice, vedla a vyhodnocovala pracovní pohovory.  Společně s právním oddělením také vytvářela pracovní smlouvy pro nové zaměstnance dle jejich potřeb.
 
     Má bohaté zkušenosti i v oblasti zaměstnávání osob znevýhodněných na trhu práce, přípravy různých programů aj. V tuto chvíli pracuje pro transnacionální korporaci ISS jako odborník na nábor nových zaměstnanců.
 
   V rámci M.arter spravuje jako komunitní manažerka portfolio a výběr našich skvělých lektorů, kterých dala dohromady více jak 90.
 
Její algoritmus je sice nám všem záhadou, ale právě díky Báře vám můžeme přinášet know-how těch nejlepších z oboru.

Děti a úsměv v klidu s sebou  #ditejepartak

Místo konání:  z pohodlí Vašeho domova – ze záznamu

Kdy: od 31.3. 2020 Cena: 250Kč