Osobní módní stylistka

Lektor: Jana Stehlíková

Obsah Workshopu

  • Na workshopu se budete věnovat nejen tomu jak si uspořádat a udržet přehledný šatník, ale také tomu, jak správně nakupovat a zbytečně neutrácet.
  • Seznámí  Vás s typologii postav a prozradí, jaké střihy jsou lichotivé Vaší postavě.
  • Nebude chybět ani blog o barvách, kombinacích barev, vzorech a doplňcích.
  • Z workshopu si odnesete jednak odhodlání uspořádat si nově svůj šatník, budete vědět, co Vám nejlépe sluší, a naopak – čeho se vyvarovat.
  • Jak správně kombinovat, nakupovat a osvojíte si základy osobního stylu.

Jestli se někdy trápíte nad dodržením správného dress codu a co to vlastně dress code je, tak i na to dostanete odpověď.

Děti a úsměv v klidu s sebou  #ditejepartak

Registrace a platba předem: nutná. Počet míst je omezen.

Místo konání: Na Pankráci, Praha 4

Kdy: 27.1 od 9:30 – 12:30, Cena: 400Kč

V místě konání akce bude možné využít dětskou hernu – pro starší – samostatnější děti (poplatek 80 Kč/ 1 dítě od 12 měsíců) a menší děti nám mohou dělat společnost, v šátku nebo se batolit na dece.

,,Často se setkávám s tím, že klient má přeplněné skříně, ba dokonce rovnou šatnu, oblečením a přesto je vždy ráno bezradný a „nemá co na sebe.“

O lektorovi

Jana je osobní módní stylistka, kterou si, pod značkou InFashionStyle, lidé najímají, pokud chtějí využít profesionálních služeb v oblasti stylingu. S vášní a respektem k módě a Vaší individualitě s Vámi nakoupí, roztřídí Vám a uspořádá šatník nebo
poskytne odborné konzultace.


     Již několikátým rokem, poté, co absolvovala školu osobní stylingu, pomáhají její služby ženám i mužům být, například díky hezkému a dobře padnoucímu outfitu, sebevědomějšími a vyrovnanějšími.
Kromě workshopu o osobním stylu se věnuje dobročinnosti a to formou bazaru oblečení a módních doplňků. Dává tak druhou šanci oblečení, které, jak sama říká, je potřeba dvakrát do roka probrat, vytřídit z vlastního šatníku a poslat dál.


     Bazar pořádá a své  zkušenosti i znalosti předává v Praze, v místě jejího působení, mužům i ženám a to bez rozdílu věku.
Na prvním místě je u ní  individuální přístup. A tak, i přesto, že sleduje veškeré trendy, aktuální kolekce módních značek i oděvních domů a vždy ví, jaké například barvy budou ovládat nadcházející sezónu, nikdy nepotlačuje osobnost klienta.

Pevně si stojí za tvrzením, že není důležité následovat slepě trendy, ale mít svůj styl. „Móda by nás měla těšit, ne nás jakkoliv omezovat“, říká Jana.

Kromě zmíněných služeb je také blogerkou. Zaměřuje se na psaní fashion blogů. V nich inspiruje, radí,
představuje trendy, dodává odvahu mít svůj styl, někdy podporuje, jindy odrazuje od nákupů. Jako například od těch nerozvážných ve výprodeji. Toho, o čem píše a přednáší se sama drží a tak patří k ženám, které si nezoufají ráno před svým šatníkem a ve výprodejích neztrácí hlavu. Vždy ví, co zrovna potřebuje.

A jelikož jí to funguje, předává své know how dál, například formou workshopu.