Kariérní kouč

Lektor: Timea Říhová

O lektorovi

Timea je dynamická a zářivá osobnost, vynikající komunikátor s flexibilním způsobem myšlení a schopností pružně reagovat. Je také matkou 3 dětí, se kterými se snaží žít aktivně.

Timea vystudovala Ekonomiku a management ve studijním oboru Manažerská studia – řízení lidských zdrojů, a dále pak magisterský obor Andragogiku na katedře Pedagogiky. Má bohaté zkušenosti z oblasti personalistiky, je to HR profesionálka s dlouholetou praxí, manažer lidských zdrojů se zaměřením na vzdělávání dospělých, zkušený kouč, mentor a lektor.

Veškeré své nabyté znalosti a zkušenosti získala během svého působení na manažerských pozicích v sektoru státním, soukromém i neziskovém. V minulosti se podílela na úspěšných projektech implementace hodnocení zaměstnanců efektivní náborové strategie s využitím assessment a development center, nastavení HR procesů a dalších. Kariéru si vybudovala svou pílí a vytrvalostí v několika firmách. Díky své profesionalitě dostala hned i několik pracovních nabídek v zahraničí. Pracovala například pro Londýnskou společnost BBC a pro Nadaci UNICEF v Západní Africe.

Dlouhodobě se zabývá také vedením kurzů zaměřených na řízení lidských zdrojů a vzdělávání v oblasti sebeřízení/timemanagement, asertivity a vyjednávání. Poradí vám, jak napsat životopis a motivační dopis, jak se připravit na pohovor, co vše potřebujeme vědět, než nastoupíme do nové práce, on-line pohovory a další.

Své znalosti a mnoho cenných zkušeností se snaží předávat dál. Oblast jejího působení je rozvoj HR (nábor a výběr, adaptační program, AC/DC, kompetenční modely, hodnocení zaměstnanců, talent management, diagnostika, koučink/mentoring, pracovně právní poradenství, kariérní poradenství etc.).

Cílem Tímey je nalézt tu nejlepší a fungující cestu k řešení potřeb a spokojenosti jedince. A zároveň zachovat si svůj vnitřní klid.

Návrh e-book On-line pohovoru_Timea_Říhová uživatele M.arter

Obsah Workshopu

Pomůžeme vám zvládnout se připravit na pracovní trh po pandemii, naučíte se zde novým věcem, které můžete okamžitě aplikovat v praxi. Poznáte sami sebe a zjistíte, co chcete po rodičovské dělat. Získáte inspiraci, rozšíříte si své obzory, dostane se vám cenných informací z praxe a poznáte ženy na stejné vlně, jako jste vy.

Obsah WS:
– Orientace v procesu vyhledávání nového zaměstnání
– Nejvhodnějších metod vyhledávání
– Pozitivní motivace účastníků a jejich podpora během  procesu  hledání
– Konstruktivní zpětná vazba pro každého účastníka individuální  konzultace
– Redukce chyb ze strany uchazeče, které mohou vést k odmítnutí  novým zaměstnavatelem (např. nadsazení platového očekávání  apod.)

Registrace a platba předem: nutná. Počet míst je omezen.

Místo konání:  online přes platformu WebMeeting

Kdy: 10.6 od 17:00 – 20:00 Cena: 250 Kč