Právo/podnikání

Lektorka: Mgr. et Mgr. Liběna Šrámková, LL.M., 

Spoluzakladatelka a partnerka advokátní kanceláře GPS legal

O lektorovi

Liběna Šrámková je absolventkou Fakulty tělesné výchovy a sportu a Právnické fakulty Univerzity Karlovy.  Během studií absolvovala zahraniční studijní stáž na Eberhard Karls Universität Tübingen (Německo) a v letech 2008-2009 absolvovala postgraduální studium Master of Laws (LL.M.) na Justus-Liebig-Universität Gießen (Německo).

Od roku 2016 vede jako spoluzakladatelka a partnerka advokátní kancelář GPS legal.

Liběna má téměř dvouletého syna, o kterého pečuje současně s provozováním své advokátní praxe.

Liběna byla 5 let členem vedení Českého svazu házené. V současnosti je členkou disciplinární komise Evropské házenkářské federace (EHF) a členem Odvolací komise Fotbalové asociace České republiky (FAČR).

Mateřství je nejúžasnější věc, která se může ženě v životě přihodit! Jsou však ale i jiné, méně úžasné, ale přesto stále velmi důležité, věci v životě, jako je například práce, která vás baví, a není dobře se jich úplně vzdát.

Obsah Workshopu

Podnikání na rodičovské dovolené je velkým tématem, proto jsme pro vás ve spolupráci s advokátkou Mgr. et Mgr. Liběna Šrámkovou, LL.M. z GPS LEGAL připravily workshop, vhodný pro všechny, kteří o podnikání na rodičovské uvažují či již podnikají.

Probereme i vaše konkrétní dotazy a případy.

Zjistíte zde, co je tím správným řešením pro vás. Získáte inspiraci, rozšíříte si své obzory, dostane se vám cenných informací z praxe a poznáte ženy na stejné vlně, jako jste vy.

Děti a úsměv v klidu s sebou  #ditejepartak

Registrace a platba předem: nutná. Počet míst je omezen.

Hlídání dětí je zajištěno za poplatek 80Kč/h. Vzhledem k problematice doporučujeme využití zajištěného hlídání nebo zařízení hlídání po vlastní ose.

Místo konání: MAM Prostor, U teplárny 3, 1500 Praha

Kdy: 29.01 od 9:30 – 12:30, Cena: 450Kč