Dana hanousková

Kontultaktka a Mentorka

Před účastí v programu jsem neměla ujasněnou cenotvorbu svých služeb a váhala, jak mám mentoringové skupiny promovat v online světě.

Díky podpoře, kterou jsem získala v mastermind skupině, již vidím, jakou hodnotu jako mentorka svým klientkám přináším, jak významně se díky mému vedení ve svých projektech posouvají, kolik času a stresu jim ušetřím. Nyní dokážu své služby nacenit a mám jasně stanovený plán navyšování ceny služeb.

Mastermind program pro podnikalteky

Již nějakou dobu podnikáte?

Chcete se posunout dál, ale tak nějak vám chybí někdo s kým byste sdílela své obavy, výzvy i úspěchy?

Schází vám někdo na stejné vlně, kdo by vám pomohl rychle se posunout k vašim cílům a zároveň dal zpětnou vazbu na vaše kroky a to bez jakýchkoliv předsudků či zábran?

V tom případě je právě pro vás náš Online Mastermind program pro podnikatelky.

Jedná se o druhý běh tohoto výběrového programu, do kterého vybíráme pouze 6 žen – podnikatelek.

Program začíná 20.1. 2020

Doba jeho trvání jsou 3 měsíce. 

Katka Bilíková

BusinessUp je individuální program, který mi pomohl rozklíčovat ty nejpodstatnější problémy a překážky v mém podnikání, které jsem si dlouhodobě sama kladla.

Narození dcery pro mne bylo velkým zastavením a mateřská mi umožnila na celé své podnikání nahlédnout z jiné perspektivy. A do toho přišel tento program. Parádní načasování. Ač jsem byla ze začátku hodně skeptická k modelu telefonických setkávání, velmi rychle jsem změnila názor.

Najednou je jedno, jestli zrovna kojíte nebo jste ještě v poblité noční košili, najednou sypete ven vše podstatné naprosto přirozeně. Ideální frekvence “setkávání se”, během které se toho najednou posouvá tolik témat, že nestačíte ani koukat.

Andrea je mentor, který umí výborně naslouchat i nakopnout a pomoct nastavit fokus na to podstatné. Najednou to ani s dítětem jinak totiž nejde.

BusinessUp program pro podnikatelky

Chcete začít podnikat?

Máte nápad a chcete začít podnikat, jenže tak trochu nevíte, kde začít a jak na to?

Již nějakou dobu podnikáte, ale hodil by se parťák, rádce, mentor, konzultant zkrátka někdo, kdo vám pomůže řešit otázky, s kterými si sama nevíte rady?

Máte své podnikání, kterému se stále nedaří?

Chcete mu dát nový impulz a vytáhnout ho od nuly či mínusu nahoru?

 

V tom případě je právě pro vás náš BusinessUp program pro podnikatelky.

Jedná se o druhý běh tohoto výběrového programu, do kterého vybíráme pouze 2 projekty.

Program začíná 20.1. 2020

Doba jeho trvání jsou 3 měsíce