Moderátorka online Mastermind programu pro podnikatelky

Silvia Solaříková

Byznys koučka a mentorka pro ženy podnikatelky, které chtějí rozvíjet své podnikání s lehkostí. Pomáhá jim kombinovat strategii s osobní energií, aby rychleji dosáhly svých cílů. Je také matkou dvou dětí – aktuálně na rodičovské dovolené. Před rodičovskou dovolenou více jak 10 let pracovala na pozici byznys konzultantky a projektové manažerky v mezinárodních společnostech jako: Ariba, Accenture, RWE, Prime Revenue, Assesment Systems. Dále disponuje zkušenostmi s vedením workshopů a online mastermind skupin. Koučovací dovednosti získala na výcviku u Magdalény Vokáčové.

Silviu baví poznávat nové lidí, naslouchat jejich příběhům i výzvám a pomoci k jejich naplnění. Rada podporuje ženy na cestě za jejich snem, aby mohli naplno využit svého talentu i potenciálu a živit se tím, co je baví i naplňuje. Věnuje se individuálnímu koučingu, vede svojí FB skupinu Vystupuj autenticky a facilituje mastermind skupiny.

Dana Hanousková
Dana HanouskováKonzultantka a Mentorka
Read More
Před účastí v programu jsem neměla ujasněnou cenotvorbu svých služeb a váhala, jak mám mentoringové skupiny promovat v online světě. Díky podpoře, kterou jsem získala v mastermind skupině, již vidím, jakou hodnotu jako mentorka svým klientkám přináším, jak významně se díky mému vedení ve svých projektech posouvají, kolik času a stresu jim ušetřím. Nyní dokážu své služby nacenit a mám jasně stanovený plán navyšování ceny služeb.

Moderátorka online BusinessUp program pro podnikatelky

Andrea Bohačíková

Andrea  zastává pozici Business manager – v komoditní společnosti, kde má na starost tzv. Business development (obchodní strategie, budování nových trhů a produktů) a obchodní portfolio dané společnosti (správa klientů a partnerů společnosti).

Na jaře 2018  Andrea a její zkušenosti a vytrvalost dostaly M.arter do akcelerátoru pro sociální inovátory do 30 let – Social Impact Award, který  úspěšně zakončila, v říjnu 2018.

V listopadu 2018 zase mezi nejlepší projekty z ČR, v rámci mezinárodní soutěže Startupper of the Year od společnosti Total.

Katka Bilíková
Katka BilíkováBlack Box Cafe 
Read More
BusinessUp je individuální program, který mi pomohl rozklíčovat ty nejpodstatnější problémy a překážky v mém podnikání, které jsem si dlouhodobě sama kladla. Narození dcery pro mne bylo velkým zastavením a mateřská mi umožnila na celé své podnikání nahlédnout z jiné perspektivy. A do toho přišel tento program. Parádní načasování. Ač jsem byla ze začátku hodně skeptická k modelu telefonických setkávání, velmi rychle jsem změnila názor. Najednou je jedno, jestli zrovna kojíte nebo jste ještě v poblité noční košili, najednou sypete ven vše podstatné naprosto přirozeně. Ideální frekvence "setkávání se", během které se toho najednou posouvá tolik témat, že nestačíte ani koukat. Andrea je mentor, který umí výborně naslouchat i nakopnout a pomoct nastavit fokus na to podstatné. Najednou to ani s dítětem jinak totiž nejde.