Sorting by

×

Reference

Díky efektivní zpětné vazbě od našich účastníků a partnerů můžeme najít nové cesty nebo se snažit ještě vylepšit to, co již umíme.

Tvoříme tým expertů a zároveň energických žen, které věří, že: Rodičovská není brzda

Zpětná vazba je důležitá

Pomozte nám být ještě lepší! 

Marter akademie

👉  videokurzy
👉  online programy
👉  webináře

Databáze práce

👉 spokojení rodiče
👉 vyhovující podmínky

 

Individuální konzultace

👉 kariérové poradenství
👉 vlastní podnikání

Pro firmy


👉
inzertní portál
👉 CSR projekty
👉 konzultace

Marter akademie

|

Ráda bych vyjádřila poděkování Vám, holkám z M.arter, a také personalistkám z Heineken. Pomohly jste mi překonat spoustu pochybností o sobě. Jsem na cestě k té ženské, kterou jsem bývala předtím, než jsem si přestala věřit, a Vy jste mne velký kus doprovodily a pomáhaly neztratit kurs.

Mám vlastně děti už větší, ale s mladším synem mi prostě „ujel vlak“, technologie a komunikace se velice změnily. Uvědomila jsem si, že je na místě hledat pomoc někoho šikovného, kdo mi pomůže se nastartovat, najít odvahu a začít od sebe očekávat úspěch. A v tuto chvíli jsem potkala na LinkedIn skvělou karierní koučku, a byla to právě ona, Petra Drahoňovská, která mi řekla o projektu Restart kariery s M.arter & Heineken. A k mé veliké radosti mne Petra a Andrea Bohačíková vybraly do šestice holek, které v bleděmodrém řeší totéž, tedy, co s tím, když po mateřské to profesně není ono.

Osm úžasných odpolední, osm setkání s Petrou a naší bandou, na první jsem měla obrovskou trému, ale od prvních minut mne nabíjely energií. Petra nás provedla důkladnou inventurou sebe samých. Nacházely jsme to, co umíme, na čem můžeme stavět, a bouraly jsme v sobě pocit, že to, co umíme, „přeci nic není, nemám co nabídnout“. V naší skupince se objevily různé světy, odbornosti, osobní příběhy a vzájemně jsme si předaly i spoustu inspirace a podpory.

Za mne, třeba už nemám posvátnou hrůzu z nových oblastí v IT světě, Business Inteligence, našla jsem odvahu objevit, co je ta tajemná Canva… ale především, odvážila jsem se vstoupit do rekvalifikačního kursu a pokud to nepokazím u zkoušky, mohla bych se konečně přiblížit svému snu o zajímavé a smysluplné práci. Ušly jsme spolu ten hodně hrbolatý a náročný úsek cesty, teď už to nevzdám. 

 Petro, Andreo, moc děkuji za sebe i za všechny ostatní holky, kterým jste inspirací.

ALENA KRYNYCKÁ

Účastnice programu: Restart kariéry pro samoživitele/lky"

Když mě do kurzu pro samoživitelky vybrali, byla jsem nadšená a věřila, že mě nakopne v hledání práce… a to na 100% splnil. Odcházím z něj s parádním životopisem a větší sebedůvěrou na pohovory, z čehož můžu vycházet i kdykoli v budoucnu.
Petra Drahoňovská je moc milá, zkušená a empatická lektorka, která nás neustále zásobovala svými zkušenostmi a novinkami z pracovního trhu. Moc díky za tuhle super možnost. Neváhejte a jděte do programu také, určitě vám dodá energii pro pracovní změny.

MARTINA VRBICKÁ

Účastnice programu: Restart kariéry pro samoživitele/lky"

Díky programu a skvělé lektorce Petře jsem si dokázala srovnat svoje hodnoty, pojmenovat silné stránky, nehroutit se z těch slabých a naopak je přijmout jako součást. Do kurzu jsem nastupovala s tím, že moje dosavadní pracovní zkušenosti v nezisku jsou nepřenositelné do rychlého business světa. Nedokázala jsem pojmenovat svou práci moderními termíny. Připadala jsem si nezařaditelná. Odcházela jsem z kurzu s jasně definovanými obory, kde mohu najít uplatnění. A k tomu všemu jsem si odnesla skvěle zpracované CV, profil na LinkedIn a mnoho tipů na prohloubení znalostí a získání dalších informací. Sebejistotu a hlavně klid.

ELIŠKA KOFROŇOVÁ

Účastnice programu: Restart kariéry pro samoživitele/lky"

“Píšu vlastní blog a chtěla jsem mé tvůrčí psaní dostat na úroveň, za kterou bych mohla být ohodnocena jinak než chválou. Markét – je skvělá, má mnoho zkušeností a hlavně je máma, která nám pomáhá otevírat oči a podporuje nás, i když jsou děti nemocné. Program doporučuji určitě všem, protože ani jedna minuta tohoto programu mi nepřišla zbytečná. Získané znalosti použiju k přetextování webu značky, pro kterou dělám marketing.”

Lenka Byrtusová

Účastnice programu: Copywriting: psaní, které vydělává

“S prodejními texty mám minimální zkušenosti. Kurz copywritingu mi pomohl postavit základy, díky kterým se nebojím jít na trh. Cením si ukázky praxe a nástrojů. Mám pocit, že se na to mohu hned vrhnout. Můj cíl je: rozepsat se. Udělat si své webové stránky a sbírat inspiraci. Copywriting doporučuji všem maminkám, které zajímá psaní, protože šel dobře skloubit s rodinou. Udělají si základ pro lepší pochopení fungovaní webu apod.

Klára Baboučková

Účastnice programu: Copywriting: psaní, které vydělává

“Už rok píšu knižní recenze na knihy o osobním rozvoji, napsala jsem ebook pro mámy na RD chystající se do práce www.superzenasevraci.cz. Program copywriting předčil má očekávání. Získala jsem ucelené informace. Už vím, co je třeba vědět před první zakázkou. Oceňuji zpětnou vazbu, rady ohledně cenotvorby, diskuzi v bezpečném prostředí. Hned po kurzu jsem získala svou první placenou zakázku.”

Michaela Nečasová

Účastnice programu: Copywriting: psaní, které vydělává

Videokurz byl svižný, našlapaný informacemi, srozumitelně podaný. Zahrnul vše důležité. Dodal i sebedůvěru a odhodlání zkusit jít do akce! 🙂 Nejvíce se mi líbila srozumitelnost obsahu a sdílení osobního příběhu lektorky. Pokud někdo přemýšlí o blogování (já neřešila podcasty, jen blog), tak je zde vše hezky shrnuto a jasně a jednoduše vysvětleno. Vše na jednom místě. Můžu se k informacím vracet a postupně s nimi pracovat podle svých časových možností. Za mne super!

DITA STUDECKÁ

Účastnice videokurzu: Jak začít blogovat a nahrávat podcasty

Na videokurzu se mi líbil praktický příklad lektorky Sabotér/Startér. Lektorka působí přirozeně a měla “lidský” slovník. Zaujala mě informace, že je jednodušší vytvořit nový návyk než měnit stávající. Jsem zvědavá, jak to bude fungovat v praxi. Zaujala mě fakta o mozku a také tip na knihu

LENKA CHOVANCOVÁ

Účastnice videokurzu: Jak na tvorbu návyků pro lepší život

Velice příjemný projev. Líbí se mi, že si člověk může daný Ws ihned aplikovat do svého života.

MARKÉTA HUDECZKOVÁ

Účastnice videokurzu: Jak na tvorbu návyků pro lepší život

Databáze práce

|

“Spolupráci s M.arter hodnotím 5 hvězdičkami 🙂  M.arter pro měl byl odrazovým můstkem v pracovním životě na rodičovské dovolené. Našla jsem díky němu práci. Mám na starosti Business development na africkém kontinentu pro startup Twigsee. Jsem zde velmi spokojená.  Moje pracovní doba je dosti flexibilní. M.arter určitě doporučuji všem.”

Kristýna Bodjona

Regional Manager for Africa, Twigsee

M.arter mi přijde skvělý. Když jsem byla po porodu doma, nevěděla jsem, kde hledat práci, která by byla v mém (případně podobném) profesním oboru. Koukala jsem na různé skupiny na FB, kde prakticky není nic jiného než prodej kosmetiky apod. Díky M.arter jsem našla práci, kde jsem  naprosto spokojená. Podmínky vyhovují mému životu s půlročním mimčem. Nebála jsem se odpovědět na inzerát, protože jsem věděla, že na druhé straně očekávají maminku na mateřské se vším všudy. :)) Pokud se naskytne příležitost, ráda M.arter doporučím dále.

Kateřina Micaluková

Koordinátorka benefitu Hlídačky.cz

Individuální konzultace

|

“Do programu jsem se přihlásila kvůli nabídce individuálního přístupu přímo pro můj projekt, profesionálnímu vedení Andreou, dobrým referencím a pochopení podnikání na mateřské dovolené. Můj projekt MamiGYM fungoval v době začátku programu zhruba 3 roky. Chtěla jsem svůj koníček posunout na vyšší úroveň a to podnikání, který by mě uživí i po skončení rodičovské dovolené.  Největším přínosem pro mne byly konkrétní rady určené pro můj business, analýza problémů, s kterými jsem se potýkala, nakopnutí do dalšího podnikání a Andrein drive a tah na branku 🙂 Po skončení programu mám jasnější vizi, co musím přesně udělat, aby se můj projekt posunul na vyšší úroveň. Mám představu jak vést finanční plánování a čím zlepšit svoji komunikaci se zákazníky a celkovou komunikaci značky. Dostala se mi podpora i co se týče motivace do budoucna, když se značka potýkala s problémy kvůli covidu.  BusinessUp tedy všem doporučuji.”

Kristýna Létalová

Zakladatelka MamiGYM

Pro firmy

|

Prostřednictvím Marter jsem našel flexibilního skvěle kvalifikovaného kandidáta se seniorními zkušenostmi a orientací v oboru. Se službami inzertního portálu jsem byl velice spokojen a až budeme nabírat nové zaměstnance, na Marter se opět obrátíme. Rád budu Marter doporučovat i svým známým a obchodním partnerům. Keep doing a good work :-)!   

Radovan Debnár

Co-founder & CEO at Skillmea

Na inzerát se nám ozvali perfektně kvalifikovaní kandidáti s relevantnějšími motivačními dopisy než na jiných pracovních portálech. Často jen potřebovali vyjít vstříc ve flexibilní pracovní době a práci z domu. Což ale pro nás není nevýhoda – celé Hlídačky.cz fungují remote a věříme, že jste díky tomu efektivnější. Na Marter se obrátíme určitě i při dalším náboru.

Petr Šigut

spoluzakladatel Hlídačky.cz a Hlídačky.sk

V HEINEKENU se na udržitelnost a odpovědnost díváme z dlouhodobého hlediska, tedy nechceme řešit jen okamžitou potřebu, ale díváme se na to, jaké řešení má perspektivu i v budoucnu. Projekt Career Designer řeší reálný sociální problém dlouhodobě, a to bylo v naprostém souladu s naší strategií. Oblast podpory rodičů a obzvláště samoživitelů v rovných příležitostech na trhu práce nám dává velký smysl také v rámci našich závazků v oblasti Inkluze a Diverzity.  

Dita Vašíčková

Corporate Affairs Manager, HEINEKEN Česká Republika

Přidejte se k naší misi!

Slaďte si rodinný život s kariérou podle vašich potřeb a snů.