Online programy

Programy, které vás a vaše podnikání posunou dál.

Freestarter

 aneb restart pro Freelancery

Dopřejte ten správný restart svému podnikání na volné noze

 • Podnikáte na volné noze déle jak jeden rok a chcete to pořádně nakopnout?
 • Máte už několik let své podnikání a stále vám nevydělává tolik, kolik potřebujete a chcete?
 • Přejete si pořádný restart svého podnikání na volné noze za dva měsíce pod vedením zkušené expertky na obchod, marketing, vztah se zákazníkem a spoustu dalšího?
 • V programu si ujasníte: CO? KOMU? ZA KOLIK? a JAK? chcete prodávat své zboží nebo služby.
 • Jedná se o výběrový online program
 • Vybíráme pouze 8 podnikatelek na volné noze.
 • Program začíná 8.4. 2021
 • Doba jeho trvání je 9 týdnů.

LEKTORKA ONLINE PROGRAMU FREESTARTER

Markéta Karman

LEKTORKA ONLINE FREESTARTER ANEB RESTART PRO FREELANCERY

Programem vás provede zkušená lektorka Markéta Karman. Markéta se v oblasti obchodu a marketingu pohybuje přes 16 let.

Má za sebou úspěšnou dráhu obchodníka ve velkých korporacích, praxi z fintech startupu a posledních 5 let se úspěšně živí na volné noze jako marketingová specialistka se zaměřením na tvorbu a exekuci obchodně-marketingových strategií. 

Věnuje se také analýze zákazníka a jeho potřeb. V roce 2020 založila vzdělávací a mastermind skupinu pro podnikatele Posuň byznys a bloguje na Podnikavé ženě pod pseudonymem Karmanka.

Pracovala pro firmy DHL, Air France-KLM, Česká spořitelna, Ferratum Bank a na projektech pro firmy Makro, Unuo, Ženy s.r.o., Briklis, Remax a mnohé další.

BUSINESSUP PRO PODNIKATELKY

 • Máte nápad a chcete začít podnikat, jenže tak trochu nevíte, kde začít a jak na to?
 • Již nějakou dobu podnikáte, ale hodil by se parťák, rádce, mentor, konzultant zkrátka někdo,   kdo vám pomůže řešit otázky, s kterými si sama nevíte rady?
 • Máte své podnikání, kterému se stále nedaří?
 • Chcete mu dát nový impulz a vytáhnout ho od nuly či mínusu nahoru?
 • Jedná se o pátý běh tohoto výběrového online programu, do kterého vybíráme pouze 3 projekty.
 • Doba jeho trvání jsou 3 měsíce
 • Začátek programu 7.4. 2021

Přínosy programu

MENTORKA ONLINE BUSINESSUPU PRO PODNIKATELKY

Andrea Bohačíková

MENTORKA ONLINE PROGRAMU BUSINESSUP PRO PODNIKATELKY

Andrea  zastává pozici Business manager – v komoditní společnosti, kde má na starost tzv. Business development (obchodní strategie, budování nových trhů a produktů) a obchodní portfolio dané společnosti (správa klientů a partnerů společnosti).

Na jaře 2018  Andrea a její zkušenosti a vytrvalost dostaly M.arter do akcelerátoru pro sociální inovátory do 30 let – Social Impact Award, který  úspěšně zakončila, v říjnu 2018.

V listopadu 2018 zase mezi nejlepší projekty z ČR, v rámci mezinárodní soutěže Startupper of the Year od společnosti Total.

V září 2019 k titulu Freedompreneur of the Year v rámci mezinárodní startupové soutěže Central European Startup Awards.  

MASTERMIND PROGRAM PRO PODNIKATELKY

 • Chcete se posunout dál, ale tak nějak vám chybí někdo s kým byste sdílela své obavy, výzvy i úspěchy?
 • Schází vám někdo na stejné vlně, kdo by vám pomohl rychle se posunout k vašim cílům a zároveň dal zpětnou vazbu na vaše kroky a to bez jakýchkoliv předsudků či zábran?
 • Jedná se o třetí běh tohoto výběrového programu, do kterého vybíráme pouze 6 žen – podnikatelek.
 • Program začíná ladíme termín
 • Doba jeho trvání jsou 3 měsíce.

Přínosy programu

MODERÁTOR ONLINE MASTERMIND PROGRAMU PRO PODNIKATELKY

Silvia Solariková

MODERÁTORKA ONLINE MASTERMIND PROGRAMU PRO PODNIKATELKY

Byznys koučka a mentorka pro ženy  podnikatelky, které chtějí rozvíjet své podnikání s lehkostí. Pomáhá jim kombinovat strategii s osobní energií, aby rychleji dosáhly svých cílů. Je také matkou dvou dětí – aktuálně na rodičovské dovolené.

Před rodičovskou dovolenou více jak 10 let pracovala na pozici byznys konzultantky a projektové manažerky v mezinárodních společnostech jako: Ariba, Accenture, RWE, Prime Revenue, Assesment Systems. Dále disponuje zkušenostmi s vedením workshopů a online mastermind skupin. Koučovací dovednosti získala na výcviku u Magdalény Vokáčové.

Silviu baví poznávat nové lidí, naslouchat jejich příběhům i výzvám a pomoci k jejich naplnění. Rada podporuje ženy na cestě za jejich snem, aby mohli naplno využit svého talentu i potenciálu a živit se tím, co je baví i naplňuje.

Věnuje se i ndividuálnímu koučingu, vede svojí FB skupinu Vystupuj autenticky a facilituje mastermind skupiny.

Katka Bilíková
Katka BilíkováBlack Box Cafe 
Read More
BusinessUp je individuální program, který mi pomohl rozklíčovat ty nejpodstatnější problémy a překážky v mém podnikání, které jsem si dlouhodobě sama kladla. Narození dcery pro mne bylo velkým zastavením a mateřská mi umožnila na celé své podnikání nahlédnout z jiné perspektivy. A do toho přišel tento program. Parádní načasování. Ač jsem byla ze začátku hodně skeptická k modelu telefonických setkávání, velmi rychle jsem změnila názor. Najednou je jedno, jestli zrovna kojíte nebo jste ještě v poblité noční košili, najednou sypete ven vše podstatné naprosto přirozeně. Ideální frekvence "setkávání se", během které se toho najednou posouvá tolik témat, že nestačíte ani koukat. Andrea je mentor, který umí výborně naslouchat i nakopnout a pomoct nastavit fokus na to podstatné. Najednou to ani s dítětem jinak totiž nejde.
Dana Hanousková
Dana HanouskováKonzultantka a Mentorka
Read More
Před účastí v programu MASTERMIND PROGRAMU pro podnikatelky jsem neměla ujasněnou cenotvorbu svých služeb a váhala, jak mám mentoringové skupiny promovat v online světě. Díky podpoře, kterou jsem získala v mastermind skupině, již vidím, jakou hodnotu jako mentorka svým klientkám přináším, jak významně se díky mému vedení ve svých projektech posouvají, kolik času a stresu jim ušetřím. Nyní dokážu své služby nacenit a mám jasně stanovený plán navyšování ceny služeb
Previous
Next

Jsme tu pro vás online v jakékoliv situaci.