Sorting by

×

Videokurzy & webináře

Videokurzy a webináře jsou snadnou a pohodlnou cestou, jak rozšířit své znalosti v mnoha odvětvích. Přinášíme osvědčené informace od profesionálů ve svých oborech, které si můžete nastudovat z pohodlí domova vlastním tempem a podle vlastních časových možností.
Kurzy jsou šité na míru rodičům a naši nabídku neustále rozšiřujeme!
Kč500
David Šupej, specializace, pracovní právo, právo, návrat z mateřské a rodičovské, dovolená, výpověď ze zaměstnání, pro ženy, muže

Právní minimum pro zaměstnavatele: mateřská a rodičovská dovolená

Kč500
David Šupej, specializace, pracovní právo, právo, návrat z mateřské a rodičovské, dovolená, výpověď ze zaměstnání, pro ženy, muže

Práva při mateřské a rodičovské: od odchodu po návrat

Kč500

Time management na mateřské a rodičovské

Lektorka Klára s vámi nasdílí praktické tipy, jak mít domov, ve kterém se cítíte dobře, ale přitom péčí o něj nestrávíte celý den.

Webináře a workshopy

O nových webinářích vás budeme včas informovat, sledujte sekci novinek nebo odebírejte náš Newsletter a nic vám neunikne!

Dárkový poukaz

dárkový certifikát na vzdělávání, vzdělávání na rodičovské dovolené

Darujte moudrost, sebevědomí a radost!

Dárkový certifikát

Vzdělání je hodnota, kterou máme napořád, a kterou nám už nikdo nikdy nevezme. Nestárne, neopotřebuje se a ani neztrácí během let na hodnotě. Naopak, vlastní vzdělání obohatí nejen  duši, ale poskytne i pevné základy, na kterých můžete pak  stavět.

Cena: dle vlastního výběru 

Přidejte se k naší misi!

Slaďte si rodinný život s kariérou podle vašich potřeb a snů.