Sorting by

×

Vzdělávejte s námi své  zaměstnance na rodičovské

Neztratí kvalifikaci, motivaci, ani přehled o dění v celé firmě a rádi se k vám vrátí

Nabízíme vzdělávání dle potřeb rodiče malého dítěte

Proč vzdělávat své zaměstnance na mateřské a rodičovské dovolené?

Návrat do práce po rodičovské dovolené je pro mnoho rodičů náročným obdobím. Kromě výzev, které představují změny v rodinné rutině, se zaměstnanci často vracejí na pracoviště nebo do práce, která se změnila.

Přizpůsobená forma vzdělávání, nástroje a podpora manažerů, které pomáhají zaměstnancům udržet rovnováhu mezi prací a rodinou, jsou během této doby zásadní.

Nabídka růstu a rozvoje od Marter obsahuje vše, co potřebujete, abyste se mohli připravit na odchod svých zaměstnanců na rodičovskou dovolenou, zůstat s nimi v kontaktu, zajistit jejich úspěšný návrat do práce i angažovanost a motivaci v kariéře, zatímco se starají o blaho své rodiny.

Pár milníků M.arter:

Social Impact award
příklad dobré praxe Ministerstva práce a sociálních věcí
Ceny SDGs_2021, naplňujeme cíle údržitelného rozvoje OSN

Ministerstvo práce a sociálních věcí ČR ocenilo M.arter jako cenný nástroj rekvalifikace pro rodiče na rodičovské dovolené, který rovněž rodičům pomáhá znovu najít kariérní orientaci a sebevědomí a usnadňuje jim návrat na pracovní trh v souladu s jejich aktuálními potřebami. Provozuje také databázi kvalifikované pracovní síly pro uchazeče a uchazečky i poskytovatele zaměstnání a tím pomáhá měnit podmínky pro rodiče na trhu práce.

Ministerstvo práce a sociálních věcí ČR

Proč spolupracovat s námi:

  • Jsme největší poskytovatel služeb rodičům při jejich návratu do práce v České republice.
  • V naší komunitě sdružujeme tisíce rodičů. Své zkušenosti sdílíme a úspěšně zavádíme ve firmách.
  • Náš tým expertů, který pochází nejen z oblasti HR, ale i z dalších odvětví, má dlouholeté zkušenosti. Díky tomu jsme schopni poskytovat komplexní služby dle vašich potřeb.

5%

V České republice se v rámci jednotlivých firem vrací z rodičovské dovolené zpět na svou původní pozici průměrně pouze 5 % zaměstnanců.

83%

Pokud si zaměstnance na rodičovské dovolené ve firmě udržíte, ušetříte 83 % nákladů spojených s náborem nového.

15%

Firmy, kde pracují muži i ženy ve všech úrovních organizace, vykazují lepší finanční výsledky než jejich konkurence v dané zemi.

Nabízíme kompletní sadu
nástrojů pro zaměstnavatele

Pomůžeme vám být HR nebo šéfem diversity s velkým dopadem.

!
Vzděláváme zaměstnance

Prostřednictvím našich videokurzů, webinářů, workshopů, ebooků a dalších forem vzdělávání postavených přímo pro potřeby vašich zaměstnanců na mateřské a rodičovské. Vám je pomůžeme vzdělávat.

!
Poskytujeme konzultační servis

Připravíme analýzu o stavu vaší prorodinné politiky. Sestavíme strategii pro její větší dopad. Podpoříme vás při  implementaci těchto zásad a nástrojů, abyste zajistili, že vaše organizace bude přátelská k rodině.

!
Pracujeme s liniovými manažery

Ve spolupráci s vašim týmem lidských zdrojů poskytneme  liniovým manažerům vše potřebné pro správnou implementaci a výkon prorodinné politiky u vás ve firmě.

!
Inzertní portál Marter

Získejte možnost přímo cílené inzerce na maminky a tatínky na/po rodičovské dovolené, která zaujme a pomůže vám získat kvalifikované kandidáty. Stačí nabízet flexibilní podmínky práce.

!
CSR&ESG projekty

Na míru vaší CSR&ESG strategie s vámi sestavíme projekt, který jí posílí nejen v očích veřejnosti, ale i u vašich zaměstnanců. 

Podívejte se na program na restart kariéry pro samoživitele.

Naši partneři

hlídačky.cz, spolupráce s hlídačky.cz, Marter.cz, rodičovská není brzda, když nechcete, rodičovská není brzda
START IT, čsob, Splupráce
příklad dobré praxe Ministerstva práce a sociálních věcí
příklad dobré praxe Ministerstva práce a sociálních věcí

Oslovila vás naše nabídka? Napište nám:

5 + 5 =