Sorting by

×

Přivýdělek na rodičovské – druhy, možnosti a legislativa

Víte jak na to, nebo se ptáte po forech a kamarádů?

 

Máte mnoho důležitých otázek a mnoho názorů v podobě odpovědí na sociálních sítích. Do hlavy se vám vkrádá ještě větší zmatek a člověk má pak chuť svůj sen v podobě podnikání nebo přivýdělku či výdělku vzdát, protože je to tak složité! Specialisté jsou drazí, a tak se často setkáváte s odpověďmi, kde si jiní myslí…

Máme pro vás však řešení! Už si nemusíte „jen“ myslet, protože po absolvování tohoto webináře budete skutečně vědět!

Kdy? 14.9.2023

Kde? Odkaz na webinář vám bude zaslán prostřednictvím emailu v den konání akce.

Za kolik? 359 Kč

Co se dozvíte?

1. Různé typy přivýdělků: Zaměstnání vs. Podnikání

Zjistěte, jaké jsou klíčové rozdíly mezi zaměstnáním a podnikáním jako formou přivýdělku. Jaké jsou výhody a nevýhody každé možnosti? Jak si vybrat tu pravou cestu pro váš individuální případ?

2. Finanční stránka věci: Pojištění a daně

V dnešní době je důležité mít jasno v tom, kolik budete platit za pojistné a daně v závislosti na vašem zvoleném přivýdělku. Náš odborník vám poskytne užitečné informace o výši těchto plateb a porovná je mezi různými typy přivýdělků.

3. Výhody oproti běžným zaměstnancům

Podnikání a různé dohody mohou nabídnout řadu výhod, které běžní zaměstnanci nemají. Naučte se, jak můžete využít větší flexibility, potenciálně vyššího výdělku a dalších zajímavých benefitů.

4. Povinnosti vůči státní správě a pojišťovnám

Každý typ přivýdělku má svá specifika v oblasti povinností vůči státní správě a pojišťovnám. Na tomto webináři se dozvíte, co vás čeká, a jak se s tímto aspektem efektivně vypořádat.

5. Interaktivní dotazy a diskuse

Nemáte jistotu ohledně vašeho individuálního případu? Nechte si poradit od naší specialistky. V závěrečné části webináře budete mít možnost vyslechnout otázky a diskutovat s ostatními účastníky.

Webinář je určen pro maminky na mateřské a rodičovské dovolené, které chtějí získat přehled o možnostech zaměstnání nebo podnikání při rodičovské, podmínkách u jednotlivých typů přivýdělků, pracovněprávní legislativě a souvisejícím zdanění. Na závěr webináře bude otevřen prostor pro řešení dotazů účastníků.

 

Ivona Huňová, networking den Uherské Hradiště, euregnia, workshop byznys plán

Ing. Ivona Huňková

Webinářem vás provede specialistka v oboru účetnictví a daní, Ing. Ivona Huňková, která je garantka tohoto oboru na Univerzitě Tomáše Bati ve Zlíně, zároveň je také podnikatelka a majitelka firmy Euregnia, s.r.o, kde své mnohaleté zkušenosti aplikuje v každodenní praxi při poskytování digitálních služeb značnému množství klientů. Dále se také věnuje přednáškové činnosti pro odborníky. Je zakladatelkou Institutu hospodářské komory, členkou představenstva KHK pro Zlínský kraj a komory daňových poradců pro Uherské hradiště. V neposlední řadě je sama mámou dvou dětí, která ví, jak může být náročné skloubit mateřství s kariérou a rozumí oblasti spojení rodičovské a přivýdělku z pozice skutečného odborníka.

Přijďte na naši akci, kde vám Ing. Ivona Huňková představí výhody a možnosti různých typů přivýdělků. Získáte užitečné informace pro své rozhodnutí a již si nebudete jen myslet, ale budete vědět.

Registrace je otevřena!

Přihlaste se nyní a zajistěte si své místo na tomto unikátním webináři.

Počet účastníků je omezen, neváhejte se registrovat co nejdříve.