Sorting by

×

e-book a
pracovní list

Ve spolupráci s našimi partnery jsme pro vás připravili e-booky a pracovní listy s tématy, které vám usnadní návrat do práce po rodičovské dovolené

Stáhněte si je a ponořte se ihned do čtení!

Pěknou zábavu přeje tým Marter

e-booky a pracovní listy
ke stažení

e-book je automaticky zaslán po vyplnění registračního formuláře.
Bez registrace ho není možné získat.
e-book, ebook, Od myšlenky k akci, od myšlenky a ještě dál, myšlenka, praktický průvodce, ebook, rozvíjíme potenciál žen i mužů na rodičovské dovolené,

Od myšlenky k akci  a ještě dál….

Cílem e-booku je naučit vás přemýšlet o návycích a vašem chování jako o procesu, se kterým se dá pracovat. Prvním a velmi důležitým krokem je uvědomění si návyků a chuť na sobě pracovat. Naše chování se formovalo naší minulostí, rodinou, okolím po celé roky našeho života a změnit ho ze dne na den je téměř nemyslitelné.

ebook zdarma flatlay produktové fotografie nejen na instagram

Flatlay: Jak na produktové fotky nejen na instagram?

Flatlay, nebo-li produktová fotografie, je fotka produktu nebo služby. Jedná se o výborný reklamní nástroj, díky kterému můžete lépe komunikovat se svým zákazníkem.

Co to však je produktová fotografie? Co udělat, abyste vytvořili fotku, která prodává, se dozvíte v našem e-booku.

e-book, ebook, e-book zdarma,proč si vybrat mě, jak napsat motivační dopis, motivační dopis, průvodní dopis, praktický průvodce, ebook, rozvíjíme potenciál žen i mužů na rodičovské dovolené,

Proč vybrat mě

Když se hlásíš na novou pracovní pozici, neměla by sis zapomenout připravit i motivační dopis, který může zaměstnavatel kromě CV také požadovat. Tento pracovní list ti pomůže s částí dopisu a to najít tvé PROČ a hlavně dokázat napsat hodnotnou proč mají vybrat zrovna tebe, které tvého budoucího zaměstnavatele na první pohled zaujme.

BOZP, praktický průvodce, ebook, rozvíjíme potenciál žen i mužů na rodičovské dovolené,

BOZP Bezpečnost a ochrana zdraví při práci (v kanceláři i z domova)

Jedná se o jednu ze základních povinností zaměstnavatele, kterou mu ukládá Zákoník práce. V e-booku se věnujeme nejen stávající legislativě bezpečnosti práce, rizikům takového výkonu práce a tomu jak jim předcházet, ale také rozdílům v pracovních úvazcích a z nich vyplývajícím závazkům a rizikům.

rozvíjíme potenciál žen i mužů na rodičovské dovolené,

Jak napsat motivační dopis, který zaujme

Ať se hlásíte na jakoukoliv pozici, bude dobré napsat motivační dopis nebo natočit motivační video. Tento pracovní list vám s tím pomůže. Použijte ho k usnadnění napsání motivačního dopisu nebo napsání scénáře pro video, které potenciálního zaměstnavatele zaujme.

pracovní list marter ideální zaměstnání

Jak má vypadat mé ideální zaměstnání

Usnadněte si návrat do práce po rodičovské dovolené. Stáhněte si pracovní listy, které jsme pro vás připravili. Uplatněte se na trhu práce lépe.

Práce žena po rodičovské

Jak se (s)právně vrátit po rodičovské do práce

Vracíte se po rodičovské zpět do práce? Víte, na co všechno máte nárok u původního zaměstnavatele? Jaký pracovní úvazek je vhodný právě pro vás? A jak to vše zařídit v praxi podle českého práva? Náš e-book vám nabídne vhodná řešení.

Online pohovor

Jak na online pohovor

Hledáte práci a čeká vás online pohovor? Pojďme si podrobněji přiblížit, na co vše by měl být uchazeč před online pohovorem připraven. Jak je známo „štěstí přeje připraveným“! Proto pro vás máme tento ebook. 

Přidejte se k naší misi!

Slaďte si rodinný život s kariérou podle vašich snů a potřeb.