Sorting by

×

Aktuální nabídky práce

Nabízíme práci, kterou lze skloubit
s mateřstvím a rodinou
Spolupracujeme se zaměstnavateli,
kteří mámu nebo tátu na pohovoru očekávají. 

Aktuální pracovní nabídky

Pokud jste nenašli pracovní nabídku, registrujte se do naší databáze práce a budeme vás informovat o nových nabízených volných pozicích.

Chcete vědět jak to funguje?

7

Zaregistrujte se do databáze práce a získejte práci od zaměstnavatelů, kteří věří v potenciál rodičů malých dětí. Možná v tuto chvíli hledají právě vás.

7

Hlídejte si email, ať vám žádná nabídka práce neuteče. Sledujte nás na sociálních sítích. Přidejte se do naší online komunity.

7

Absolvujte naše workshopy, webináře, videokurzy nebo individuální konzultace, které vám zajistí výhodu.

Inspirativní čtení pro pracující rodiče:

10 důkazů, že jsou rodiče skvělí zaměstnanci, a co se od nich můžeme naučit, marter, poradenství pro firmy

4 tipy, jak si při pohovoru vyjednat zkrácený úvazek

Naše spokojené pracující mámy:

“Díky databázi práce od M.arter jsem nyní zaměstnána jako sales assistant ve společnosti Hell Energy. Jsem velmi spokojena se spoluprací s nimi, systém M.arter je přehledný a komunikace je rychlá a efektivní, což velmi oceňuji. Našla jsem díky nim vysněnou práci, která je slučitelná i s mým rodinným životem. V práci respektují, že jsem rodič a mohu pracovat převážně z domova.

M.arter rozhodně doporučuji všem rodičům, kteří hledají zaměstnání. Jejich mise je pro rodiče velmi cenná a potřebná. Především potom pro ty, kteří stejně jako já hledají flexibilní pracovní úvazek, při kterém nemusí volit mezi kariérou a rodičovstvím. M.arter patří můj upřímný dík a budu je dál podporovat.”

Karolína Podstavcová

Sales Assistant, Hell energy

“Spolupráci s M.arter hodnotím 5 hvězdičkami 🙂  M.arter pro měl byl odrazovým můstkem v pracovním životě na rodičovské dovolené. Našla jsem díky němu práci. Mám na starosti Business development na africkém kontinentu pro startup Twigsee. Jsem zde velmi spokojená.  Moje pracovní doba je dosti flexibilní. M.arter určitě doporučuji všem.”

Kristýna Bodjona

Regional Manager for Africa, Twigsee

M.arter mi přijde skvělý. Když jsem byla po porodu doma, nevěděla jsem, kde hledat práci, která by byla v mém (případně podobném) profesním oboru. Koukala jsem na různé skupiny na FB, kde prakticky není nic jiného než prodej kosmetiky apod. Díky M.arter jsem našla práci, kde jsem  naprosto spokojená. Podmínky vyhovují mému životu s půlročním mimčem. Nebála jsem se odpovědět na inzerát, protože jsem věděla, že na druhé straně očekávají maminku na mateřské se vším všudy. :)) Pokud se naskytne příležitost, ráda M.arter doporučím dále.

Kateřina Micaluková

Koordinátorka benefitu Hlídačky.cz

Přidejte se k naší misi!

Slaďte si rodinný život s kariérou podle vašich snů a potřeb.