Sorting by

×

Aktuální nabídky práce

Nabízíme práci, kterou lze skloubit
s mateřstvím a rodinou
Spolupracujeme se zaměstnavateli,
kteří mámu nebo tátu na pohovoru očekávají. 

Aktuální pracovní nabídky

Pokud jste nenašli pracovní nabídku, registrujte se do naší databáze práce a budeme vás informovat o nových nabízených volných pozicích.

Naše spokojené pracující mámy:

“Spolupráci s M.arter hodnotím 5 hvězdičkami 🙂  M.arter pro měl byl odrazovým můstkem v pracovním životě na rodičovské dovolené. Našla jsem díky němu práci. Mám na starosti Business development na africkém kontinentu pro startup Twigsee. Jsem zde velmi spokojená.  Moje pracovní doba je dosti flexibilní. M.arter určitě doporučuji všem.”

Kristýna Bodjona

Regional Manager for Africa, Twigsee

M.arter mi přijde skvělý. Když jsem byla po porodu doma, nevěděla jsem, kde hledat práci, která by byla v mém (případně podobném) profesním oboru. Koukala jsem na různé skupiny na FB, kde prakticky není nic jiného než prodej kosmetiky apod. Díky M.arter jsem našla práci, kde jsem  naprosto spokojená. Podmínky vyhovují mému životu s půlročním mimčem. Nebála jsem se odpovědět na inzerát, protože jsem věděla, že na druhé straně očekávají maminku na mateřské se vším všudy. :)) Pokud se naskytne příležitost, ráda M.arter doporučím dále.

Kateřina Micaluková

Koordinátorka benefitu Hlídačky.cz

Přidejte se k naší misi!

Slaďte si rodinný život s kariérou podle vašich snů a potřeb.