Sorting by

×

Rodičovská není brzda

Přidejte se do online komunity Marter.

Nabízí bezpečný a podpůrný online prostor plný žen a mužů z celé ČR, na stejné vlně jako jste vy.

 

V naší online komunitě najdete:

  • nabídky práce i doporučení od odborníků – tipy a know-how pro návrat do práce
  • know-how pro vlastní podnikání
  • vzdělávání a rozvoj
  • podcast: Rodičovská není brzda
  • blogové články s nejen inspirativním čtením
  • pravidelná diskuze na témata, co vás nejvíce zajímají
  • a spoustu dalšího…

Neváhejte a přidejte se k nám.

Členství je bez poplatku 🙂

Co říkají mámy, které v komunitě jsou:

{

Komunita mi pomohla moc, už v těhotenství jsem se plánovala brzy vrátit do práce, protože mám skvělou práci, která se dá dělat z pohodlí domova, pracuji pro Accenture jako Senior Contract Analyst. Ale v práci se semnou o návratu nikdo nechtěl bavit, už jako těhotnou mě brali že jsem jednou nohou pryč a už se neuvidíme. HR jsem prosila o informace ohledně návratu a uháněla jsem svojí šéfku, abych získala vyhlídku na part time. Moc mě mrzelo, že jsem neměla žádnou vyhlídku na návrat. Naštěstí jsem ale na Linked in narazila na Marter a na Facebooku jsem se přidala do skupiny Rodičovská není brzda, kde jsem našla všechny informace, které mi od HR chyběly. Procházela jsem si různé komentáře ve skupině Rodičovská není brzda a protože jsem vůbec nevěděla, jak je to s rodičovskou a prací, sama jsem i položila otázku a hned dostala odpověď, která mi moc pomohla. Díky komunitě jsem zjistila, že se můžu vrátit do práce hned po MD a zároveň mám nárok na rodičovský příspěvek. Takže když se mi narodilo miminko a z práce mi chodil jeden e-mail za druhým s otázkou, jak dlouhou rodičovskou dovolenou si budu vybírat, sebevědomě jsem odpovídala, že nebudu. Že se zkusím vrátit do práce a uvidím. Kdybych neměla podporu a informace od skupiny, ještě teď bych nejspíš hledala práci a ani bych nevěděla, že se můžu vrátit na svoje původní místo. Návrat mě stál hodně nervů, musela jsem si ho prosadit u svého okolí a vybojovat u zaměstnavatele. S podporou komunity to ale vyšlo 🙂 jsem moc vděčná všem rodičům, které mi ve skupině poradily a podpořily mě ❤️

Patricie Startlová

{

Díky komunitě Rodičovská není brzda, vedené organizací M.arter, jsem se seznámila s řadou úžasných osobností, které se k mému projektu EM.MA Oats přidali. Jedna z respondentek mého ‘inzerátu’ je nyní na pozici spoluzakladatelky, společně se připravujeme na vystoupení před investory, dodání našeho produktu na trh a účast na programu pro podporu žen v agrifood podnikání. Za což děkuji zapojení do Rodičovská není brzda a přátelskému přístupu, ochotě pomoci a úžasné informovanosti její zakladetelky, Andrey Bohačíkové.

Ema Jelett

founder , EM.MA Oats

{

Na rodičovské už nejsem, ale komunita M.arter je pro mě stále místo kam si mohu přijít pro radu a inspiraci. Pracuji a mám malé děti a tedy řeším podobné věci jako aktivní maminky na rodičovské. Vlákno Sdílej svůj závazek mi také přijde jako super nápad. Oceňuji rady a tipy, jak skloubit práci, péči o děti a domácnost, péči o sebe a tak. Inspiraci, jak to mají jiní…také v podcastu by měli být příběhy dokazující, že rodičovská není brzda ale nejen to pozitivní, ale třeba i to co se zrovna nepovedlo a jaké je z toho ponaučení.

Dana Knoppová

4 005+

Účastníků kurzů

620+

Rodičům jsme pomohli najít práci

Hodnoty na kterých stavíme

Empatie

Chápeme výzvy, kterým čelíte každý den a dle toho vytváříme všechny produkty a služby.

Propojení

Společně tvoříme ekosystém, kde každý něco získává a může růst. Ať jste jednotlivec nebo firma.

 

Růst a rozvoj

Pomůžeme vám osobně i profesně růst dle hesla: Rodičovská není brzda, když nechcete.

Naše mise a cíl

Rodičovská není brzda, když nechcete. Naším cílem je sladit rodinný život s kariérou dle potřeb každého rodiče.