Sorting by

×

Podpořte své manažery v otázkách D&I  

Liniový nadřízený je ten, kdo vykonává prorodinnou firemní politiku vaší společnosti.  Díky spolupráci s námi mu poskytnete vše, co k tomu potřebuje. 

Ukažte svým klíčovým zaměstnancům výhody prorodinné firemní politiky

Rozklíčujeme to podstatné, odhalíme vlastní překážky a posuneme vaše podnikání dál

Ve spolupráci s vašim týmem lidských zdrojů poskytneme  liniovým manažerům vše potřebné pro správnou implementaci a výkon prorodinné politiky u vás ve firmě.

Připravíme pro ně workshopy a webináře na míru. Zajistíme, že se seznámí se strategií a kulturou organizace, ohledně podpory zaměstnanců při odchodu na rodičovskou dovolenou i při jejich návratu zpět, včetně možností flexibilní práce.

Také můžeme proškolit vaše HR specialisty v aktualitách ohledně mateřské, rodičovské, otcovské a jiných otázkách spojených se zaměstnanci – rodiči.

Nabízíme kompletní sadu
nástrojů pro zaměstnavatele

Pomůžeme vám být HR nebo šéfem diversity s velkým dopadem.

!
Vzděláváme zaměstnance

Prostřednictvím našich videokurzů, webinářů, workshopů, ebooků a dalších forem vzdělávání postavených přímo pro potřeby vašich zaměstnanců na mateřské a rodičovské. Vám je pomůžeme vzdělávat.

!
Poskytujeme konzultační servis

Připravíme analýzu o stavu vaší prorodinné politiky. Sestavíme strategii pro její větší dopad. Podpoříme vás při  implementaci těchto zásad a nástrojů, abyste zajistili, že vaše organizace bude přátelská k rodině.

!
Pracujeme s liniovými manažery

Ve spolupráci s vašim týmem lidských zdrojů poskytneme  liniovým manažerům vše potřebné pro správnou implementaci a výkon prorodinné politiky u vás ve firmě.

!
Inzertní portál Marter

Získejte možnost přímo cílené inzerce na maminky a tatínky na/po rodičovské dovolené, která zaujme a pomůže vám získat kvalifikované kandidáty. Stačí nabízet flexibilní podmínky práce.

!
CSR&ESG Projekty

Na míru vaší CSR&ESG strategie s vámi sestavíme projekt, který jí posílí nejen v očích veřejnosti, ale i u vašich zaměstnanců. 

Podívejte se na program na restart kariéry pro samoživitele.

Naši partneři

hlídačky.cz, spolupráce s hlídačky.cz, Marter.cz, rodičovská není brzda, když nechcete, rodičovská není brzda
START IT, čsob, Splupráce
příklad dobré praxe Ministerstva práce a sociálních věcí
příklad dobré praxe Ministerstva práce a sociálních věcí

Oslovila vás naše nabídka? Napište nám:

2 + 13 =