Sorting by

×

e-book

Ve spolupráci s našimi partnery jsme pro vás připravili e-booky s tématy, které vám usnadní návrat do práce po rodičovské dovolené

Stáhnout si je můžete zdarma

Pěknou zábavu při čtení, tým Marter

e-booky a pracovní listy
volně ke stažení

proč si vybrat mě, jak napsat motivační dopis, motivační dopis, průvodní dopis, praktický průvodce, ebook, rozvíjíme potenciál žen i mužů na rodičovské dovolené,

Od myšlenky k akci  a ještě dál….

“Zajímá vás, jak funguje náš mozek? Chcete si udělat ucelený přehled o tom, co
jsou návyky, jak vznikají, jaký mají vliv na náš život? Právě proto vznikl tento e-book. Našim velkým přáním je, abyste objevili cestu a možnosti, jak se naučit pracovat s vaší hlavou a vašimi myšlenkami tak, aby sloužily vám – ne vy jim.

proč si vybrat mě, jak napsat motivační dopis, motivační dopis, průvodní dopis, praktický průvodce, ebook, rozvíjíme potenciál žen i mužů na rodičovské dovolené,

Proč vybrat mě

Když se hlásíš na novou pracovní pozici, neměla by sis zapomenout připravit i motivační dopis, který může zaměstnavatel kromě CV také požadovat. Tento pracovní list ti pomůže s částí dopisu a to najít tvé PROČ a hlavně dokázat napsat hodnotnou proč mají vybrat zrovna tebe, které tvého budoucího zaměstnavatele na první pohled zaujme.

BOZP, praktický průvodce, ebook, rozvíjíme potenciál žen i mužů na rodičovské dovolené,

BOZP Bezpečnost a ochrana zdraví při práci (v kanceláři i z domova)

Jedná se o jednu ze základních povinností každého zaměstnavatele, které mu ukládá mimo jiné Zákoník práce, v části páté, v § 101 – 108. V e-booku se proto věnujeme nejen stávající legislativě bezpečnosti práce, rizikům a jak jim předcházet, ale i rozdílům v pracovních úvazcích a z nich vyplývajícím rizikům.

rozvíjíme potenciál žen i mužů na rodičovské dovolené,

Jak napsat motivační dopis, který zaujme

Ať se hlásíš na jakoukoliv pozici, bude dobré napsat motivační dopis nebo natočit motivační video. Tento pracovní list ti s tím pomůže. Použij ho k usnadnění napsání motivačního dopisu nebo napsání scénáře pro video, které potenciálního zaměstnavatele zaujme.

rozvíjíme potenciál žen i mužů na rodičovské dovolené,

Stanovení cílů při hledání zaměstnání po rodičovské

Pro vaše lepší uplatnění na trhu práce, jsme pro vás připravili pracovní listy, které vám usnadní návrat do práce po rodičovské dovolené

Online pohovor

Jak na online pohovor


V dnešní době, kdy má každý rodič školních dětí zkušenosti s online výukou, už není nic exotického na pozvánce na online pracovní pohovor. Pojďme si podrobněji přiblížit, na co vše by měl být uchazeč před online pohovorem připraven. Jak je známo „štěstí přeje připraveným“! 

e-book volně ke stažení, jak se správně vrátit po rodičovské do práce, návrat po rodičovské dovolené

Jak se (s)právně vrátit po rodičovské do práce

Touha po flexibilnějších pracovních podmínkách už několik let rezonuje českým pracovním trhem. Téma sladění práce a osobního života je v době covidové stále aktuálnější. Co to však znamená v praxi a jak to zařídit dle českého práva ? Pokud si pokládáte právě tuto otázku, je pro vás tento e-book.

Přidejte se k naší misi!

Slaďte si rodinný život s kariérou podle vašich snů a potřeb.