Sorting by

×

Restart kariéry

pro samoživitele/ky

Změňte svůj život od základů a vybudujte lepší budoucnost pro sebe i své děti.

Lektor: Petra Drahoňovská

Vícenásobná držitelka Národní ceny kariérového poradenství

Tento intenzivní online program na restart kariéry a tím i změny vašeho života spouštíme díky podpoře našeho partnera HEINEKEN Česká Republika

Přihlášky pro vstup do jarního běhu programu posílejte do 15. 3. 2023, 23:59

V HEINEKENU se na udržitelnost a odpovědnost díváme z dlouhodobého hlediska, tedy nechceme řešit jen okamžitou potřebu, ale díváme se na to, jaké řešení má perspektivu i v budoucnu. Projekt Career Designer řeší reálný sociální problém dlouhodobě, a to bylo v naprostém souladu s naší strategií. Oblast podpory rodičů a obzvláště samoživitelů v rovných příležitostech na trhu práce nám dává velký smysl také v rámci našich závazků v oblasti Inkluze a Diverzity.  

Dita Vašíčková

Corporate Affairs Manager, HEINEKEN Česká Republika

program pro samoživitelky, mámy a tátové do práce, CSR projekty, CSR, podporujeme, chceme podporovat zaměstnance, zaměstnanecké benefity

Restartujte svoji kariéru smysluplně zapojte hlavu i srdce

 • Patříte mezi tvz. single rodiče malého dítěte nebo-li samoživitele?
 • Musíte nebo chcete udělat větší profesní změnu?
 • Vracíte se do práce po delší pauze po rodičovské dovolené?

Pomůžeme vám.

Vybíráme pouze 6 účastníků/ samoživitelů, kteří účast v programu získají ZDARMA.

Přihlášky pro vstup do jarního běhu programu posílejte do 15.3.2023, 23:59

Co vás čeká?

 • Individuální práce i sdílení v malé skupině
 • Úkoly mezi setkáními, které vás podpoří ve vašich dalších profesních krocích
 • Poznání trendů na trhu práce
 • Sebepoznání
 • Lepší profesní sebeprezentace
 • Doba trvání: 8x 2 hod
 • 16 hodin intenzivního osobního i kariérního rozvoje
 • Získáte certifikát o absolvování online programu Career Designer
 • Bonus: mock interviews (pohovor nanečisto) s reálným HR/recruiterem z HEINEKEN Česká Republika
 • Začátek: jaro 2023 (přihlášky posílejte do 15.3.2023, 23:59)
Připravujete schůzi vedení, setkání nebo rovnou konferenci? Pomůžeme vám s prezentací, vezmeme si hlavní řeč nebo povedeme podnětnou panelovou diskusi, a to nejen o problémech pracujících rodičů.
program, career design, petra drahoňovská, individuální program, návrat do práce

O lektorce: Petra Drahoňovská

 • Petra pracuje v oblasti profesního rozvoje dospělých od roku 2004.
 • Petra je specialistka v oblasti: kariérové poradenství i koučinku. Organizuje inspirační kariérové retreaty v Guatemale a Mexiku, odkud část roku již několik let pravidelně pracuje.
 • Učí lidi vědomě řídit svá důležitá profesní rozhodnutí (self career management), ať jdou cestou zaměstnanců či freelancerů. Dále se zaměřuje na téma osobní značky a osobního marketingu v online i offline profesním životě.

Co říkají účastníci programu:

{

Díky za možnost účastnit se kurzu Restart kariéry pro samoživitelky. Kurz byl pro mě neuvěřitelně přínosný. Cítím se sebevědoměji a lépe si uvědomuji svou hodnotu, díky tomu, že jsem zrevidovala veškeré své zkušenosti a dovednosti. Vytvořila jsem si kvalitní a vypovídající životopis, zmapovala své možnosti uplatnění, získala lepší přehled o možnostech trhu práce. To vše díky úkolům, které bylo třeba zpracovat a konzultacím s lektorkou Petrou Drahoňovskou. Petra má profesionální, pečlivý, milý a individuální přístup a za to jí patří velký dík. Na závěr kurzu jsem absolvovala pohovor nanečisto s personalistkou z firmy Heineken. Získala jsem od ní zpětnou vazbu na svůj projev a nový životopis a to vnímám jako velký bonus. Kurz vřele doporučuji všem, kteří se nachází na profesní křižovatce a hledají, kterým směrem se vydat.

Anna Šperlová

Ráda bych vyjádřila poděkování Vám, holkám z M.arter, a také personalistkám z Heineken. Pomohly jste mi překonat spoustu pochybností o sobě. Jsem na cestě k té ženské, kterou jsem bývala předtím, než jsem si přestala věřit, a Vy jste mne velký kus doprovodily a pomáhaly neztratit kurs.

Mám vlastně děti už větší, ale s mladším synem mi prostě „ujel vlak“, technologie a komunikace se velice změnily. Uvědomila jsem si, že je na místě hledat pomoc někoho šikovného, kdo mi pomůže se nastartovat, najít odvahu a začít od sebe očekávat úspěch. A v tuto chvíli jsem potkala na LinkedIn skvělou karierní koučku, a byla to právě ona, Petra Drahoňovská, která mi řekla o projektu Restart kariery s M.arter & Heineken. A k mé veliké radosti mne Petra a Andrea Bohačíková vybraly do šestice holek, které v bleděmodrém řeší totéž, tedy, co s tím, když po mateřské to profesně není ono.

Osm úžasných odpolední, osm setkání s Petrou a naší bandou, na první jsem měla obrovskou trému, ale od prvních minut mne nabíjely energií. Petra nás provedla důkladnou inventurou sebe samých. Nacházely jsme to, co umíme, na čem můžeme stavět, a bouraly jsme v sobě pocit, že to, co umíme, „přeci nic není, nemám co nabídnout“. V naší skupince se objevily různé světy, odbornosti, osobní příběhy a vzájemně jsme si předaly i spoustu inspirace a podpory.

Za mne, třeba už nemám posvátnou hrůzu z nových oblastí v IT světě, Business Inteligence, našla jsem odvahu objevit, co je ta tajemná Canva… ale především, odvážila jsem se vstoupit do rekvalifikačního kursu a pokud to nepokazím u zkoušky, mohla bych se konečně přiblížit svému snu o zajímavé a smysluplné práci. Ušly jsme spolu ten hodně hrbolatý a náročný úsek cesty, teď už to nevzdám. 

 Petro, Andreo, moc děkuji za sebe i za všechny ostatní holky, kterým jste inspirací.

ALENA KRYNYCKÁ

Když mě do kurzu pro samoživitelky vybrali, byla jsem nadšená a věřila, že mě nakopne v hledání práce… a to na 100% splnil. Odcházím z něj s parádním životopisem a větší sebedůvěrou na pohovory, z čehož můžu vycházet i kdykoli v budoucnu.
Petra Drahoňovská je moc milá, zkušená a empatická lektorka, která nás neustále zásobovala svými zkušenostmi a novinkami z pracovního trhu. Moc díky za tuhle super možnost. Neváhejte a jděte do programu také, určitě vám dodá energii pro pracovní změny.

MARTINA VRBICKÁ

Díky programu a skvělé lektorce Petře jsem si dokázala srovnat svoje hodnoty, pojmenovat silné stránky, nehroutit se z těch slabých a naopak je přijmout jako součást. Do kurzu jsem nastupovala s tím, že moje dosavadní pracovní zkušenosti v nezisku jsou nepřenositelné do rychlého business světa. Nedokázala jsem pojmenovat svou práci moderními termíny. Připadala jsem si nezařaditelná. Odcházela jsem z kurzu s jasně definovanými obory, kde mohu najít uplatnění. A k tomu všemu jsem si odnesla skvěle zpracované CV, profil na LinkedIn a mnoho tipů na prohloubení znalostí a získání dalších informací. Sebejistotu a hlavně klid.

ELIŠKA KOFROŇOVÁ

Nenechte si ujít tuto výjimečnou příležitost!

O programu na restart kariéry pro samoživitele napsali:

program na podporu samoživitelek, samoživitelů, marter
program na podporu samoživitelek, samoživitelů, marter
program na podporu samoživitelek, samoživitelů, marter
program na podporu samoživitelek, samoživitelů, marter
podcast rodičovská není brzda s Nikolou Krajíčkovou
program na podporu samoživitelek, samoživitelů, marter
program na podporu samoživitelek, samoživitelů, marter
program na podporu samoživitelek, samoživitelů, marter
program na podporu samoživitelek, samoživitelů, marter
podcast rodičovská není brzda s Nikolou Krajíčkovou
program na podporu samoživitelek, samoživitelů, marter
program na podporu samoživitelek, samoživitelů, marter

Kontakt

Hasova 3092/4, Praha 4, Modřany 143 00

E-mailmarter@marter.cz