Sorting by

×

Jste připraveni na návrat do práce nebo na rozjezd vlastního podnikání? Získejte náskok na LinkedInu díky našemu on-line webináři.

Naučíme vás, jak efektivně využívat sociální síť LinkedIn a budovat si na ní úspěšnou osobní či firemní značku.

13. 6. 2023    17:30 – 19:30

LinkedIn je jako seznamka, ale pro profesionální vztahy. Místo toho, abyste se poohlíželi po životním partnerovi, můžete zde najít potenciální zaměstnavatele nebo spolupracovníky pro své podnikání. Ale jako každé rande, i to profesní má svoje psaná a nepsaná pravidla. Jak tedy zařídit, aby firmy a potencionální partneři chtěli právě vás? Prozradíme vám tajemství úspěchu těch, kteří se o nabídky neucházejí, ale kterým nabídky chodí.

Webinář je vhodný pro všechny aktivní uživatele sítě LinkedIn, kteří hledají cestu, jak využít tuto sociální síť efektivněji. Nevadí, pokud jste na LinkedInu nováčci, proměníme vás ve zkušené profíky.

Společně probereme:

5

v čem je LinkedIn jako sociální síť specifická,

5

jak může sloužit právě vám,

5

jak být na LinkedInu jako doma,

5

jak být “in” – tj.: psanou a nepsanou etiketu profesního seznamování,

5

jak si budovat osobní či firemní brand od nuly,

5

triky, jak vylepšit váš profil, aby vyniknul a zaujal,

5

jak může LinkedIn podpořit váš osobní či firemní úspěch,

5

jak začít budovat kontakty a navazovat partnerství,

5

jak najít témata pro obsah a jak je publikovat,

5

jak se profesně etablovat.

Součástí budou také praktické tipy a ukázky.

Kdo vás webinářem provede?

Jak na linkedin, webinář pro rodiče, maminky na rodičovské

Mgr. Hana Bednářová

Sociálním sítím se věnuji už více jak 13 let, pomáhám značkám objevovat jejich potenciál pro sociální sítě. Na sociálních sítích jsem zastupovala značky jako je Baťa, Česká spořitelna, Generali, Krásno, Kofila, Rudolf Jelínek. Pracovala jsem ve dvou digitálních agenturách (Comtech, Pria system). Momentálně jsem na volné noze a zaměřuji se na sociální síť LinkedIn a B2B marketing.

Zaregistrujte se dnes a staňte se expertem na LinkedIn.

Uzávěrka přihlášek je 6. 6. 2023. Každý přihlášený bude mít možnost vyplnit dotazník zaměřený na jeho zkušenosti a očekávání z webináře. Všechny odpovědi, které dojdou včas, tj. do 9. 6., lektorka vyhodnotí a webinář jim přizpůsobí.

Záznam z webináře bude k dispozici ke shlédnutí ještě 14 dní po jeho skončení.

Během webináře je možnost se zúčastnit soutěže o 20 min konzultace ZDARMA.

S námi to zvládnete!

Víme, že skloubit rodičovství s hledáním práce nebo rozjezdem podnikání může být výzva. S LinkedInem můžete ale najít nové příležitosti a budovat si osobní značku i v této náročné etapě. Na našem workshopu získáte praktické tipy a návody, jak si na této sociální síti vytvořit silný a viditelný brand, jak se umět prosadit a najít ty správné kontakty.

Ukážeme vám, jak na to.